Rezultate te kerkimit per termin: +Marketing +Ndrkombtar

Meta: total 5 / total_found 5 / time 0.000 / keyword[0] marketing / docs[0] 1296 / hits[0] 1937 / keyword[1] ndrkombtar / docs[1] 956 / hits[1] 1402 /
No Pic available
  • 2010-08-29

Diplomë Universitare në Biznes në Tiranë nga Universiteti i Sheffield

Breaking Views Dr. Dimitrios Nikolaidis Shef i Departamentit t Administrimit t Biznesit dhe Ekonomis CITY College, Fakulteti Ndrkombtar i Universitetit t Sheffield Ekziston nj argument i fort se n t ardhme t gjithve do t’u nevojitet t ken arsimim n fushn e biznesit. Pavarsisht se far bni n j

No Pic available
  • 2010-07-04

Nafta e vendit, me çmimet e bursës ndërkombëtare

Produktet e Albpetrolit, në treg me çmimet burse Tregu shqiptar i karburanteve t prodhuara n vend do t’u referohet mimeve t burss ndrkombtare pr prcaktimin e mimit. Bhet fjal pr produktet hidrokarbure t prodhuara nga kompania “Albpetrol”, e cila tashm ka hyr dr

No Pic available
  • 2010-06-23

Prifti: Privatizimi i Albpetrol-it, pas 6 muajsh hapet tenderi

Nënshkruhet kontrata për konsulentin ndërkombëtar Patton Boggs Llp Kompania shtetrore “Albpetrol” brenda gjasht muajve do t ket t prcaktuar formn e privatizimit, si dhe vlersimin mbi asetet e saj. Kt proces do ta zbatoj kompania amerikane “Patton Boggs Llp&r

No Pic available
  • 2008-11-01

Xhakomo Kazanova ose Kalorsi i Lir

Maqedonia kalon nga nj kriz n tjetrn duke mos u definuar as vet n aspektin e saj politik dhe ideologjik. shtnj vend trazirash edhe pse nuk ka luft , nj betej ndrmjet ideve dhe papjekurive politike. Nuk mund t themi se cdo sekuenc politike e servuar n Maqedoni sht n dobi t qytetarve t saj e as q mund

No Pic available
  • 2008-11-01

EULEX - SHQIPLEX

Sa m afr dats 15 qershor, kur do t duhej t hynte n fuqi Kushtetuta e Kosovs dhe t prfundonte faze e tranzicionit, sipas pakos s Ahtisarit mbi t ciln sht shpall pavarsia e Kosovs, aq me kundrthnse bhen deklarimet rreth fatit t UNMIK-ut. OKB-ja, duke u nxitur nga serbt dhe rust insistojn q ky mision t