Rezultate te kerkimit per termin: +Marko +Bello

Meta: total 936 / total_found 936 / time 0.001 / keyword[0] marko / docs[0] 5691 / hits[0] 7788 / keyword[1] bello / docs[1] 1552 / hits[1] 3119 /
No Pic available
  • 2017-05-04

Bojkoti i PD, Bello: Ambasadorët na thanë e keni trenin bosh në zgjedhje

Sekretari i Marrëdhënieve me Jashtë i  Partisë Agrare Ambientaliste, Marko Bello thotë në studion e Arena nga Dritan Hila në Ora News, se ambasadorë të huaj në Tiranë kanë bërë deklarata jo serioze, duke u thënë partive të vogla që të hynin në zgjedhje pavarësisht nëse nuk

No Pic available
  • 2017-01-09

Ish-ministri i PS përgjigje Ramës: Të tregoj çfarë taksash paguajnë shqiptarët

Ish-deputeti dhe ish-ministri socialist, Marko Bello thotë se shqiptarët paguajnë taksa njësoj si evropianët, ndërkohë që pagat i kanë më të ulëta. Duke iu përgjigjur replikave të kryeministrit Rama në rrjetet sociale me komentues të ndryshëm, Bello thotë se të gjithë shqiptarët

Deputeti i PS shkon te Partia e Agron Dukës?
  • 2016-10-23

Deputeti i PS shkon te Partia e Agron Dukës?

Edhe deputeti socialist Vladimir Kosta duket se do ti bashkohet Partisë Agrare Ambientaliste. Panorama mëson se ai ka kërkuar të bëhet pjesë e saj, ndërsa ka postuar në Facebook një vlerësim për Konventën Kombëtare të PAA-­së. Një pjesëmarrje e gjerë dhe dinjitoze në konventë

Shpetim Gjika dhe dy ish-deputete te PS bashkohen me PAA-ne e Dukes
  • 2016-09-07

Shpetim Gjika dhe dy ish-deputete te PS bashkohen me PAA-ne e Dukes

Transmetuar me 07092016 - 0746 Disa socialiste te vjeter i jane bashkuar dje Agron Dukes ne Partine Agrare Ambientaliste Ndersa jemi futur ne vitin elektoral ish-deputetet Marko Bello Gazmir Bizhga apo edhe ish-kryetari i Bashkise se Vlores Shpetim Gjika u

Bello: Më mirë 40 shkolla shqipe në Greqi se 40 deputetë memecë në  Kuvend
  • 2016-06-28

Bello: Më mirë 40 shkolla shqipe në Greqi se 40 deputetë memecë në Kuvend

Ish-ligjvënësi socialist duket se është në të njejtën linjë me nismën e Blushit dhe të Hafizit për ndryshimin e Kushtetutës për Presidentin dhe numrin e deputetëve, ndërkohë që shigjeton dhe anëtarët e Parlamentit, të cilët sipas tij nuk flasin apo bëjnë debat por janë mem

FRPD zgjedh 145 fituesit e Këshillit Kombëtar të saj
  • 2016-06-06

FRPD zgjedh 145 fituesit e Këshillit Kombëtar të saj

Forumi Rinor i Partisë Demokratike ka zgjedhur sot 145 anëtarët e Këshillit të Kombëtar të saj. Në faqen zyrtare të Partisë Demokratike është publikuar dhe lista e 145 të rinjve fitues. FITUESIT Agim Shera Aishe Isha Alban Hoxha Albano Hysa Albano Prendushi Amarildo Mhilli Andi Perm

Ben Blushi dhe dy rrymat që pritet ti bashkohen partisë së tij
  • 2016-06-01

Ben Blushi dhe dy rrymat që pritet ti bashkohen partisë së tij

Rivalët më të fortë të Edi Ramës brenda Partisë Socialiste, Ben Blushi dhe Mimoza Hafizi janë duke u konsultuar me qytetarët për krijimin e një partie të re, e cila bazohet tek nevoja për shtet të së drejtës dhe larg interesave direkte. Blushi dhe Hafizi janë shprehur se ed