Rezultate te kerkimit per termin: +Marko +Pelinxhi

Meta: total 28 / total_found 28 / time 0.000 / keyword[0] marko / docs[0] 5782 / hits[0] 7938 / keyword[1] pelinxhi / docs[1] 41 / hits[1] 64 /
Pelinxhi: Partizani B, skuadër promovuese
  • 2013-04-08

Pelinxhi: Partizani B, skuadër promovuese

Nga Edmond Sufaj Trajneri i ekipit të dytë, i cili merr pjesë në Kategorinë e Tretë, thotë se ky aktivitet është pozitiv për angazhimin e lojtarëve të akademisë së kuqe Partizani që kërkon Superligën ka edhe një sinonim të tijën, Partizanin B, skuadër e cila merr pjesë në Kate

Sallaku-Laçi bien dakord: Stafi nuk ndryshon, Partizani synon goditjen e fundit në merkato
  • 2012-08-29

Sallaku-Laçi bien dakord: Stafi nuk ndryshon, Partizani synon goditjen e fundit në merkato

Nga ILIR CARA Dy bashkë pronarët e Partizanit, Lulëzim Sallaku, që ka blerë aksionet e Xhanit, si dhe Paro Laçi, kanë nisur një bashkëpunim, që pritet të dërgojë të kuqtë e kryeqytetit drejt elitës së futbollit Java ka nisur me ndryshime të madhe tek Partizani, ku pas 13 vitesh d

Paro Laçi jep lajmin: Albert Xhani nuk do të jetë më pjesë e Partizanit
  • 2012-08-24

Paro Laçi jep lajmin: Albert Xhani nuk do të jetë më pjesë e Partizanit

Nga ILIR CARA Administratori i të kuqve, Paro Laçi, me anë të një deklarate për shtyp ka deklaruar largimin e ortakut të tij dhe shumë shpejt ekipi do të ketë mbështetjen e donatorëve të rinj Te Partizani duket se ka përfunduar epoka Albert Xhani dhe një erë e re ndryshimi pritet t

Partizani shton radhët me Mahon dhe Bletën, merkatoja në letër
  • 2012-07-05

Partizani shton radhët me Mahon dhe Bletën, merkatoja në letër

Nga ILIR CARA Të kuqtë vijojnë me përgatitjet nga Liqeni, ku dje grupit i janë bashkuar edhe dy lojtarë nga sezon i fundit Maho dhe Bleta, merkatoja ende në letër, pritet Xhani Që nga e hëna e  2 korrikut Partizani mendohet se zyrtarisht ka nisur punën për sezonin e ri. Në këtë rast

No Pic available
  • 2012-05-14

Grupi B: Nuk ka shaka, ngjitet direkt Partizani

Të kuqtë kthehen në kategorinë e parë, kurse Naftëtarin e pret ndeshja shtesë me Gramozin   Rezultatet e javës së fundit PERMETI TEPELENA     1-0 NAFTETARI DOMOSDOVA      6-0 ALBPETROLI DELVINA            0-0 BILISHT SPORT TURBINA        3-2 PARTIZANI KELCYR

Partizani drejt Kategorise se Pare
  • 2012-05-08

Partizani drejt Kategorise se Pare

Nuk ia vlen të flitet për nostalgji. Kjo, sepse sporti nuk ecën me opinion, por sipas realitetit, por një universitet i madh është e mira që të ekzistojë. Universiteti i kuq me emrin Partizani ka ngjitur të paktën një kat dhe do të lua

Te Partizani ngrihen tonet në stërvitje, stafi kërkon mobilizim
  • 2012-04-13

Te Partizani ngrihen tonet në stërvitje, stafi kërkon mobilizim

Duket se të kuqtë e kanë marrë lehtë Tepelenën, gjë e cila ka detyruar stafin të ndërhyjë dhe të kritikojë sjelljen e lojtarëve Nga ILIR CARA   Në kulmin e përgatitjeve për ndeshjen me Tepelenën, te Partizani vjen momenti që ngrihen tonet në stërvitje. Kjo sfidë e së diel