Rezultate te kerkimit per termin: +Marr

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:19.769Z

Bregu firmos marr

• Ministrja e Integrimit, Majlinda Bregu, ka firmosur dje marr

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:29.852Z

Pa marrëveshje

Shefi i ekipit serb në bisedimet teknike në mes të Kosovës dhe Serbisë, Dejan Pavicevic e ka vlerësuar si shumë pozitiv takimin e sotëm në Bruksel, duke nënvizuar se ka pasur konstruktivitet të madh nga të dy palët. Megjithatë, n&

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:25.270Z

Arrihet marrëveshja

(E plotësuar)  Kryeministri i Kosovës Hashim Thaçi dhe Baronesha Ashton kanë nënshkruar marrëveshjen. Këtë e ka konfirmuar këshilltari i Kryeministrit, Bekim Qollaku. Ndërkaq së shpejti pritet edhe konfirmimi zyrtar i palës serbe. N

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:12.400Z

Haki Rugova: Marrëveshja e Bllokut “prishet me marrëveshje”

Nënkryetari i LDK-së, Haki Rugova ka thënë se strukturat më të larta të partisë së tij, pritet të mblidhen brenda dy ditëve dhe të diskutojnë për hapat e mëtutjeshëm lidhur me marrëveshjen e Bllokut. Ai për RT

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:28.022Z

Marrëveshja ndihmon normalizimin e marrëdhënieve Kosovë-BE

Përfaqësuesi i BE-së në Kosovë, Samuel Zhbogar thotë se marrëveshja për normalizimin marrëdhënieve mes Kosovës dhe Serbisë ndihmon edhe në normalizimin e marrëdhënieve mes Kosovës dhe vendeve që nuk e kanë njoh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:56.637Z

Haradinaj: Isa Mustafa ka marrë fund bashkë me Marrëveshjet

Kreu i AAK-së, Ramush Haradinaj në një tryezë për Trepçën në Mitrovicë ka folur edhe për marrëveshjet e arritura të Kosovës për Demarkacionin dhe për Asociacionin. Ai ka thënë se: “Këto marrëveshje

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:52.556Z

Arrihet marrëveshjaThaci-Rugova

PRISHTINE- Kryetari i Partisë Demokratike të Kosovës dhe mandatari për krijimin e qeverisë së re, Hashim Thaçi, pas nënshkrimit të marrëveshjeve për koalicion me tri subjekte politike, Aleancën Kosova e Re, Partinë e Pavarur Liberale

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama