Rezultate te kerkimit per termin: +Marte

Meta: total 1000 / total_found 4339 / time 0.002 / keyword[0] marte / docs[0] 4339 / hits[0] 4812 /
Alarm kuqezi për sulmin, edhe Sadiku me probleme fizike
  • 2019-03-20

Alarm kuqezi për sulmin, edhe Sadiku me probleme fizike

Alarm kuqezi për sulmin. Në seancën stërvitore të paradites së kësaj të mërkure ka shfaqur probleme Armando Sadiku. Bomberi, i saporikthyer pas një dëmtimi të gjatë dhe që i ka munguar aq shumë Shqipërisë në vitin e kaluar, si në takimet miqësore e sidomos në Nations League, pas

Banda e hajdutëve, kush janë 6 shqiptarët e arrestuar në Itali
  • 2019-03-06

Banda e hajdutëve, kush janë 6 shqiptarët e arrestuar në Itali

Shkatërrohet një grup kriminal i specializuar në fushën e vjedhjeve dhe i dyshuar për së paku 20 raste në tre muaj. Shqiptarët u zbuluan dhe arrestuan teksa policia italiane po mbante nën vëzhgim një dyqan floriri që blinte produkte të vjedhura. Bëhet fjalë për vjedhje, grabitje me d

PS në aksion, Rama operacion fshesa për Dakon, Sejdinin dheXhelal Mziun
  • 2019-02-26

PS në aksion, Rama operacion fshesa për Dakon, Sejdinin dheXhelal Mziun

Pas vendimit për mbajtjen e një seance plenare të Kuvendit të Shqipërisë pasditen e kësaj të marte, në orën 17:00, vendim i marrë nga Konferenca e Kryetarëve, burime nga Partia Socialiste bëjnë të ditur për Top Channel se të enjten nuk do të ketë seancë tjetër plenare. Ndërkoh

Fier, gjendet i plagosur në rrethana të paqarta një i ri
  • 2019-02-26

Fier, gjendet i plagosur në rrethana të paqarta një i ri

Një person është gjetur i plagosur në orët e para të mëngjesit të kësaj të marte. Ngjarja e rëndë është shënuar në fshatin Portëz të Fierit. Rreth orës 01.30 është gjetur i plagosur me thikë në kraharor një djalë i ri. I plagosuri është 28-vjeçari J.G., i cili është gje

No Pic available
  • 2019-02-13

Ku ka humbur gjyqtari Gani Dizdari?! KPA në kërkim të tij

Kolegji i Posaçëm i Apelimit shqyrtoi gjatë kësaj të marte ankesën e ish-gjyqtarit kushtetues, Gani Dizdari. Për herë të parë pas 12 vendimeve të shpallura, pasi kanë dhënë vendim në dhomë këshillimi, gjyqtarët e vettingut nuk e bëjnë dot publik vendimin. Shkak bëhet parashikimi

Përplasi këmbësorin me makinë, arrestohet kreu i PS në (Foto)
  • 2019-01-23

Përplasi këmbësorin me makinë, arrestohet kreu i PS në (Foto)

Haxhi Çollaku Kryetari i Partisë Socialiste për Përrenjasin, Haxhi Çollaku, është vënë në prangat e policisë, për shkak se ka përplasur me makinë një kalimtar. Ngjarja ka ndodhur në aksin rrugor Përrenjas-Librazhd, ku mjeti tip Mitsubishi, i drejtuar nga 43-vjeçari, humbi kontrolli

Gomonia me 1 ton hashash në Vjosë, arrestohen dy trafikantë
  • 2019-01-23

Gomonia me 1 ton hashash në Vjosë, arrestohen dy trafikantë

Dy persona janë vënë në prangat e policisë në kuadër të operacionit Vjosa, ku në orët e para të kësaj të marte në grykëderdhjen e lumit, u zbulua një gomone me drogë, ku paraprakisht dyshohet për 1 ton. Na hetimet intensive mes policisë së Fierit, asaj të Shtetit, të Vlorës, L

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama