Rezultate te kerkimit per termin: +Martit

Total: 690
No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:02.878Z

Gjykata pushon padinë ndaj Dik Martit

TIRANE Gjykata e Tiranës pushon padinë e një banori të Fushë-Krujës ndaj Dik Martit, deputetit zviceran, raportuesit të Këshillit të Europës. Bëhet fjalë për padinë e Imer Bramës, ku Marti paditej për shpifje në lidhje me raportin e tij për ekzistencën e shtëpive të verdha në

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:50.457Z

Raporti i Martit vështirëson dialogun

Rezoluta e Këshillit të Evropës e bazuar në raportin e Dik Martit, do të ketë implikime edhe në dialogun e ardhshëm Kosovë – Serbi, thonë përfaqësues politikë në Prishtinë. Ndërsa, zyrtarë të qeverisë në largim, megjithatë mbeten pranë pozicionit për bisedime teknike me B

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:49.309Z

Raporti i Martit, delegacioni shqiptar diskuton sot strategjinë

Delegacioni i Shqipërisë në Këshillin e Europës pritet të mblidhet gjatë ditës së sotme për të diskutuar në lidhje me strategjinë që do të ndiqet në Asamblenë e Radhës së Këshillit të Europë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:49.313Z

Qendrimi ndaj Dik Martit mblidhet sot delegacioni i KiE

Tirane 11 janar NOA - Rakordimi i qendrimit zyrtar qe do te mbaje Shqiperia ne Asamblene Parlamentare te Keshillit te Evropes lidhur me raportin e Dik Martit eshte qellimi i mbledhjes se pritshme te delegacionit shqiptar te Keshillit te Evropes sot ne mjediset e Kryesise se Kuvendit. Sic behe

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:49.448Z

Raporti i Dik Martit bashkon politikën shqiptare

Eljona Ballhysa Pas një viti e gjysmë krizë politike, dy partitë e mëdha në vend për herë të parë kanë dalë me një qëndrim të përbashkët kundër raportit të anëtarit të Asamblesë Parlamentare të KiE-së, Dik Marti. Gjatë ditës së djeshme, delegacioni parlamentar i Shqipër

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:49.362Z

Tetovë, firmosetpeticioni kundërraportit të Martit

TETOVË- Me thirrjen "Të nderuar studentë, nënshkruani kundër raportit të Dick Martit", në Universitetin Shtetëror të Tetovës, në Maqedoni, filloi sot të firmoset peticioni kundër raportit të Dick Martit, njoftoi zyra e shtypit e U

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:48.330Z

Raporti i Martit dhe reagimi patriotik

/ / NgaARMAND SHKULLAKU Raporti i Dik Martit i dha edhe nje tjeter mundesi te mire patriotizmit shqiptar per tu shpalosur me gjithe ngjyrat e tij. Reagimet emocionale me tone patetike pasthirrma e parathirrma mbushen gazetat dhe televizionet. Nuk mbeti njeri pa reaguar p

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama