Rezultate te kerkimit per termin: +Marussia

Total: 56
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:48.094Z

Virgin Racing DAmbrosio piloti i ri

Skuderia ‘Marussia Virgin Racing’ ka zgjedhur belgun Jerome D’Ambrosio si pilotin e saj zyrtar duke zëvendësuar kështu brazilianin Luca di Grassi. Lajmin e bën të ditur vetë skuderia në faqen e saj në internet. “Skuderia

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:28.840Z

F1 Vettel me i shpejti

Në sesionin e dytë të provave të lira të Cmimit të Madh të Spanjës, Sebastian Vettel (Red Bull) ka lënë pas me vetëm 17 të mijëtat Fernando Alonson (Ferrari), i cili ka qenë më i shpejti i sesionit të parë.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:58.294Z

F1 percaktohen pilotet pjesemarres

Është kompletuar lista e pilotëve për kampionatin e ardhshëm të Formulës 1. Vendi i fundit i disponueshëm është “zënë” nga indiani Narain Krthikeyan, i cili është blerë zyrtarisht nga HRT. 12 skuadra me n

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:44.688Z

Monako, Rosberg në pole-position për Çmimin e Madh të Formula 1

MONACO- Nico Rosberg (Mercedes) u rendit sot i pari në pole-position për Çmimin e Madh të Formula 1 që do të zhvillohet nesër në Monako. Ai arrit në vendin e parë pasi regjistroi kohën 1:15.989. Pas tij, renditja është si vijon: 2. L

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:45.497Z

F1 provat e para te lira ne Silverstone

Cmimi i Madh i Britanisë së Madhe nisi me një sesion të parë provash të lira që nuk vlejti për asgjë. Në Silverstone, shiu i rrëmbyeshëm ka detyruar pilotët të kryejnë shumë pak xhiro dhe në fund të tyre më

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:17.201Z

Luiz Razia tjeter brazilian ne Formulen 1

Luiz Razia do të jetë piloti i ri i Marussia në këtë sezon të Formulës 1. Braziliani do të jetë në timonin e makinës ruse së bashku me britanikun Max Chilton. Lajmin e bëri të ditur të mërkurën skuderia mod

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:49.751Z

F1 Red Bull dominon provat e lira

Red Bull ka dominuar sesionin e parë të provave të lira të Cmimit të Madh të Hungarisë. Sebastian Vettel dhe Mark Webber janë renditur në vendin e parë dhe të dytë duke lënë pas të gjithë kundërshtarët.

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama