Rezultate te kerkimit per termin: +Masat

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:27.127Z

Masat antikrizë

Gazeta ShqipKriza, sistemi dhe ndryshime/ Andi Tepelena dhe Klodian Deda, në një bashkëbisedim me studentët sjellin një vështrim mbi artin bashkëkohor sot A duhet të reflektojë arti avangard atë çfarë ndodh në jetën e një vendi? Tetë muaj nga Festivali i Porto-Palermos, një event i

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:16.720Z

Masat kunder terrorizmit

Masat kunder terrorizmit E merkure 30 Janar 2013 1348 Masat kunder terrorizmitKomisioni i Ligjeve miratoi ne parim me konsensus projektligjin e ri per masat kunder financimit te terrorizmit Por relatori demokrat Viktor Gumi propozoi qe hartuesit e draftit te konsultohen serish me qeverine per

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:40.443Z

Masat per azilkerkuesit

brbrPas rritjes se numrit te azilkerkuesve shqiptare ne Gjermani Ministria e Transporteve ka forcuar masat per kontrollin e linjave te transportit te cilat dyshohet se perdoren per dergimin e azilanteve drejt Bashkimit Evropian Burime prane Ministrise thane se jane shtuar procedurat per dhenien e l

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:14.352Z

Italia e Britania shtojne masat

brbrKercenimet e Shtetit Islamik per sulme terroriste ne disa vende te Europes kane rritur vigjilencen edhe ne Itali dhe Britani Ne vendin fqinj masat e sigurise jane ngritur ne nje nivel me poshte atij maksimal Autoritetet po shohin mundesine e perdorimit te forcave speciale te ushtrise Kryeminis

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:45.003Z

Votohet për masat e reformave

Dhoma e Ulët e Parlamentit italian do të votojë sot për masat e reformave që ka kërkuar Bashkimi Evropian, të cilat janë miratuar në Senat. Nëse masat e reja të kursimit do të aprovohen, atëherë hapet rruga që kryeministri Silvio Berluskoni gjatë këtij vikendi të japë dorëheqje d

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:20.303Z

Greqi, Parlamenti miraton masat shtrënguese

Parlamenti grek miratoi të martën vonë në mbrëmje projektin e reformave të parashtruara si kërkesa nga grupimi i huadhënësve ndërkombëtarë, në këmbim të një kësti borxhi prej 1 miliard eurosh, të cilat Greqisë i nevojiten për të mbyllur bilancet me pagesat në sektorin shtetëro

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:11.100Z

ISHP : Janë shtuar masat kundër H1N1

Pas konfirmimit të rastit të katërt të virusit H1N1 në Shqipëri, Instituti i Shëndetit Publik njofton se janë marrë të gjitha masat ndaj virusit, të njohur si gripi i derrave. Jeta Lakrori, shefe e Departamentit të Promocionit në ISHP pohoi se tashmë janë shtuar masat ndaj këtij viru

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama