Rezultate te kerkimit per termin: +Masati

Total: 21
No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:49.328Z

Mashtroi me vende pune ne Kazakistan duke marre para kapet i shpalluri ne kerkim

Durres 23 maj 2016 NOAal- Nje person i shpallur ne kerkim dhe i denuar me pese vite burg per mashtrim eshte vene ne prangabr br 40- vjecari nga Lushnja Mesuli Masati akuzohet se me ane te mashtrimit dhe kundrejt nje shume parash premtonte pune ne Kazakistanbr br Ndalimi i tij u be diten e djeshm

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:49.328Z

U premtonte punë në Kazakistan, lushnjari arrestohet për mashtrim

Një 40 vjeçar nga Lushnja është arrestuar pasi është dënuar me 5 vjet burg pasi me anë të mashtrimit dhe kundrejt një shume parash ai premtonte punë në Kazakistan. Arrestimi i tij është kryer sot më 23 maj Specialistët e Seksionit për Hetimin e Krimit Ekonomik dhe Financiar në Drej

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:22.403Z

Mjekësia, baza teorike paralel më praktikën!

Projekti ‘’Vitrina në kampus’’ fokusohet të Fakulteti i Mjekësisë, duke sjellë intervistën e një prej studentëve të Mjekësisë, Florenc Spaho. ‘’vendosa të studioj Mjekësi pasi më ka tërhequ

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:01.572Z

Zbardhet dosja e prokurorisë, Hackersat: Faqet i sulmonim për famë

TIRANE-Anëtarët e grupit “Albania Hackers Group” sulmonin faqet e internetit të subjekteve shtetërore dhe private, vetëm për të fituar famë dhe për të rritur numrin e fansave në rrjetet sociale. Në dosjen e prokurorisë, hid

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:56.143Z

Nderhyri ne te dhenat kompjuterike arrestohet 18 vjecari

Policia e Tiranës ka arrestuar 18 vjeçarin Jurgen Masati për ndërhyrje në të dhënat kompjuterike dhe hyrje të paautorizuar kompjuterike. Operacioni i koduar “AHG u realizua nga shërbimet e Seksionit kundër krimeve kompjuterike në Policin

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:46.377Z

Shqiperi Perpjekje per te integruar komunitetet e varfera te rrethinave

Ne nje nga zonat me te varfra te kryeqytetit shqiptar e mbiquajtur lagja e Kinostudios jetojne nje numer i madh banoresh te komunitetit rom egjiptian si dhe shqiptare pjese e emigrimit te brendshem gjate tranzicionit. Minibashkia numer kater e ka shume te veshtire te perballoje varferine dhe problem

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:49.329Z

Premtonte punë në Kazakistan, arrestohet mashtruesi i dënuar me 5 vjet burg

Premtonte punë në Kazakistan, ndalohet një shtetas i dënuar me 5 vite burg. Mesuli Masati 40 vjeç, banues në Lushnjë,  me anë të mashtrimit dhe kundrejt një shume parash, premtonte punë në Kazakistan. Ai ka mashtruar disa qytetarë, duke u marrë shumë të ndryshme parash dhe nuk ua si

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama