Rezultate te kerkimit per termin: +Mashtrime

Meta: total 1000 / total_found 2743 / time 0.001 / keyword[0] mashtrime / docs[0] 2743 / hits[0] 3113 /
UFO-t, 70 vjet më parë u shfaqën disqet fluturuese
  • 2017-06-24

UFO-t, 70 vjet më parë u shfaqën disqet fluturuese

Piloti amerikan Keneth Arnold, në 24 qershor 1947, pohoi se kishte parë 9 objekte të ndritshme, por jo të identifikuara gjatë një udhëtimi me avion. Që nga ajo ditë nisi miti i jashtëtokësorëve Nëntë pika të ndritshme në qiell: ky është tregimi i asaj që ka parë në 24 qershor 19

Kukës, Basha: Rama dhe Meta dështuan me turp në këto 4 vite
  • 2017-06-21

Kukës, Basha: Rama dhe Meta dështuan me turp në këto 4 vite

Kreu demokrat Lulzim Basha zhvilloi takimin përmbyllës elektoral në qytetin e Kukësit. Në fjalën e mbajtur Basha deklaroi se në 4 vite Rama nuk bëri asgjë për qytetarët e Kukësit. Ai u kërkoi atyre që të mos votojnë asnjë deputet socialist. Basha shtoi se Rama është një kryemini

No Pic available
  • 2017-06-21

Basha ashpërson tonet nga Kukësi: Kush guxon të prekë votat, e pret burgu!

Kryedemokrati Lulzim Basha ashpërsoi tonet nga qyteti i Kukësit, aty ku deklaroi se i priste burgu të gjithë ata që guxonin të preknin votat e lira të qytetarëve. Ju them fjalë burrash, kush guxon të prekë votat, i pret burgu i pamëshirshëm. Hiqni duart nga zgjedhjet, tha Basha. Ai tha

Basha në Kukës: Kush prek zgjedhjet, e pret burgu
  • 2017-06-21

Basha në Kukës: Kush prek zgjedhjet, e pret burgu

Kreu demokrat Lulzim Basha zhvilloi takimin përmbyllës elektoral në qytetin e Kukësit. Në fjalën e mbajtur Basha deklaroi se në 4 vite Rama nuk bëri asgjë për qytetarët e Kukësit. Ai u kërkoi atyre që të mos votojnë asnjë deputet socialist. Basha shtoi se Rama është një kryemini

No Pic available
  • 2017-06-20

Rama nga Paskuqani: Luli, Petriti e Blushi si Sudja

Kryeministri Edi Rama ishte në Paskuqan për ti kërkuar votën banorëve për të marrë numrat e nevojshëm që të mos jenë peng i koalicioneve dhe të refuzojnë koalicionet. Rama nuk la pa sulmuar të gjithë kundërshtarët politikë  pretendentë për tu bërë kryeministër në 4 vite

No Pic available
  • 2017-06-19

Basha në Lushnje: Rama po prodhon të njëjtat mashtrime të para katër viteve

I ndodhur në Lushnje vetëm pak minuta pas kundërshtarit të tij politik, Lulzim Basha u tha lushnjarëve se Rama ricikloi para tyre premtimet e pambajtura të katër viteve më parë.  Basha: A ju tha se pse nuk hapi 300 mijë vende pune, a ju tregoi pse rriti taksat, çmimin e energjisë, t

8 motivet për të dalë me dikë më të ri se vetja
  • 2017-06-18

8 motivet për të dalë me dikë më të ri se vetja

Çfarë gjërash interesante mund të gjesh te një i dashur më i ri, duke bërë për vete dhe ato femra me kërkesa shumë të larta Presidenti i Francës, Emmanuel Macron, i cili është 24 vjet më i vogël se bashkëshortja e tij, Brigitte (64 vjeçe) Në çkëndvështrim të sheh ajo …