Rezultate te kerkimit per termin: +Mashtruan +Vila

Meta: total 5 / total_found 5 / time 0.000 / keyword[0] mashtruan / docs[0] 581 / hits[0] 636 / keyword[1] vila / docs[1] 5108 / hits[1] 7251 /
No Pic available
  • 2018-02-28

Mashtruan ILDKP/  Vila me 11 WC e çiftit Meta-Kryemadhi në Gjirin e Lalzit

Nëse ka një provë, fakt dhe dëshmi që mund të çojë çiftin Meta-Kryemadhi në burg, në çdo kohë, ajo është pasuria e tyre, e deklaruar apo e padeklaruar, citohet në një shkrim të publikuar nga Pamfleti. Në qendër të tij janë pasuritë e pajustifikuara të çiftit presidencial-lë

No Pic available
  • 2015-07-09

Libri që zbulon se si grekët mashtruan vetveten

Një ishull i tërë që pretendonte se ishte i verbër, për të marrë pagesa sociale, 8500 pensionistë që falsifikuan datëlindjen, për të treguar se ishin mbi 100 vjeç, dhe avoketër që pretendojnë se fitojnë vetëm 12 mijë Euro Greqia është në buzë të greminës, dhe ës

Berisha Nano janaret
  • 2011-04-26

Berisha Nano janaret

....Le te shtrojme se bashku nje pyetje A ishte tragjedia e Janarit nje akt i organizuar nga shteti Sot le te shtrojme se bashku pyetjen Ishte ajo nje aksident apo ishte nje drame e rralle e planifikuar e shtetit tend oktapod. Mediat moren lajmin. E shnderruan ne nje kushtrim kombetar por pas ket

No Pic available
  • 2009-05-17

Berisha: Më shumë se te çdo gjë besoj te Zoti dhe vota e lirë

Nga TemaGazeta “TemA” boton sot pjesën e fundit të intervistës së kryeministrit, Sali Berisha, dhënë për gazetarin e “Zërit të Amerikës”, A. Fetahu, në dhjetor të vitit 1998. Intervista do të përdorej nga gazetari për të shkruar një libër mbi zhvillimet në Shqipëri gjatë

No Pic available
  • 2008-11-01

Librazhd, "Jo" poligonit të shkatërrimit municioneve

Nga Fatmir PopjaDrejtuesit vendorë dhe titullarët e Shërbimit Pyjor në rrethin e Librazhdit kane kundershtuar ndërtimin e poligoneve të reja të municioneve.Të rrezikuara janë sodomos 300 shtëpi të Kutërmanit. LIBRAZHD-Përfshirja në listën përkatëse të ndërtimit të poligonev