Rezultate te kerkimit per termin: +Maska

Meta: total 1000 / total_found 3968 / time 0.002 / keyword[0] maska / docs[0] 3968 / hits[0] 5278 /
Rinas/ Në avionin ku u grabitën miliona euro ishte edhe ish-kryeprokurori
  • 2019-04-10

Rinas/ Në avionin ku u grabitën miliona euro ishte edhe ish-kryeprokurori

Në avionin e pasagjerëve që do të nisej drejt Vjenës në orën 15:05, ku u grabitën miliona euro ka qenë edhe ish-kryeprokurori Adriatik Llalla. Lajmin e bëri të ditur në studion e Dritare në News 24, gazetarja Klodiana Lala, e cila tha se në Llalla do të udhëtonte drejt Austrisë. Ng

Me maska dhe shkëmbim zjarri, ja dinamika e grabitjes në Rinas (Foto)
  • 2019-04-09

Me maska dhe shkëmbim zjarri, ja dinamika e grabitjes në Rinas (Foto)

Zbardhet dinamika e grabitjes së bujshme në Aeroportin e Rinasit. Katër grabitësit të cilët sot kanë arritur të vjedhin një sasi të konsiderueshme parash në Rinas, kanë arritur të futen në pistën me anë të një fugoni me simbolet e Hetimit Tatimor. Pasi kanë arritur të futen në a

Vrasjet në Shkodër/ Artan Hoxha nxjerr fotot e grupit kriminal që vepron në qytet
  • 2019-04-05

Vrasjet në Shkodër/ Artan Hoxha nxjerr fotot e grupit kriminal që vepron në qytet

Gazetari Artan Hoxha ka publikuar në emisionin Opinion disa foto, ku duken një grup të rinjsh të armatosur rëndë dhe me maska. Sipas tij ata janë pjesë e një grupi kriminal që vepron në Shkodër, dhe policia ka informacion për aktivitetin e tyre. Hoxha sqaroi se këto foto i posedon edhe

Me maska dhe armë, tentohet grabitja e pikës së karburantit (Foto)
  • 2019-03-31

Me maska dhe armë, tentohet grabitja e pikës së karburantit (Foto)

Policia e Durrësit ka parandaluar grabitjen me armë zjarri të një pike karburantit, duke çuar në pranga një 26 vjeçar dhe duke shpallur në kërkim dy të tjerë. Seksioni i Hetimit të Krimeve në Komisariatin e Policisë Durrës , në bashkëpunim me shërbimet e Policisë së Rendit, në

Arsenal armësh e municionesh, dy vëllezërit e vrarë të arrestuar në 2016
  • 2019-03-30

Arsenal armësh e municionesh, dy vëllezërit e vrarë të arrestuar në 2016

Astrit Bilali (majtas) dhe Ibrahim Bilali (djathtas) Astrit Bilali, një nga dy vëllezërit që u vranë sot në Shkodër sapo dilnin nga banesa e tyre në zonën e njohur si Zooteknike përveçse i njohur si pronar i hipodromit të kuajve, ka edhe disa precedentë penal. Familja e tij ka një lidh

Top Story shoqëron hap pas hapi efektivin e policisë gjatë protestës
  • 2019-03-21

Top Story shoqëron hap pas hapi efektivin e policisë gjatë protestës

Adriani, efektivi i policisë i cili u shoqërua gjatë gjithë protestës nga Top Story ka marrë detyrë për tu vendosur në kordonin policor pranë hyrjes së kryeministrisë, e konsideruar si pikë e nxehtë në raste protestash. Ne sot jemi në zonën ballore, është komisariati 2 me 90 ofice

Policia, apel Bardhit: Largo njerëzit me maska në protestë!
  • 2019-03-21

Policia, apel Bardhit: Largo njerëzit me maska në protestë!

Policia thërret me megafon Gazmend Bardhin i kërkon që të marrë masa për të larguar nga protesta personat me maska. “I nderuar Zoti Bardhi, ne mes te protestuesve ka persona që mbajnë maska, si organizator i tubimit në bazë të ligjit për tubimet merrni masa për largimin e tyre ng