Rezultate te kerkimit per termin: +Maska

Meta: total 1000 / total_found 3861 / time 0.002 / keyword[0] maska / docs[0] 3861 / hits[0] 5138 /
No Pic available
  • 2017-06-22

Sanitarja e spitalit tregon si u inefektua me tuberkuloz gjatë punës

Plot 15 vjet duke punuar në spitalin rajonal të Durrësit, vitet e fundit duke iu përkushtuar pacientëve me tuberkuloz,  pa e ditur se një ditë do të preket edhe ajo nga kjo sëmundje infektive.   Pacientja F.S, 45 vjeç është e shtruar  në spitalin universitar Shefqet Ndoqi

No Pic available
  • 2017-06-22

Sanitarja e spitalit tregon si u infektua me tuberkuloz gjatë punës

Plot 15 vjet duke punuar në spitalin rajonal të Durrësit, vitet e fundit duke iu përkushtuar pacientëve me tuberkuloz,  pa e ditur se një ditë do të preket edhe ajo nga kjo sëmundje infektive.   Pacientja F.S, 45 vjeç është e shtruar  në spitalin universitar Shefqet Ndoqi

No Pic available
  • 2017-06-19

Grabitet kantina e verës, autorët lidhin rojen dhe marrin kasafortën

Një kantinë vere në Rrashbull të Durrësit ka rënë pre e grabitjes. Ngjarja ka ndodhur në orët e para të mëngjesit të sotëm rreth orës 04:00. Policia sqaron se: Më datë 19.06.2017,  rreth orës 04:00,në Rrashbull, në Kantinën e Verës Gjergj Kastrioti, tre persona me maska, ka

Grabitet kantina e verës, autorët lidhin rojën dhe marrin kasafortën me lekë
  • 2017-06-19

Grabitet kantina e verës, autorët lidhin rojën dhe marrin kasafortën me lekë

Një grabitje me armë në një banesë,  ka ndodhur në orët e para të mëngjesit të kësaj të hëne. Ngjarja ka ndodhur  rreth orës 04:00, në Rrashbull të Durrës në kantinën e verës Gjergj Kastrioti, ku tre persona me maska, kanë hyrë në ambientet e Kantinës, kanë lidhur rojën d

Në kasafortën e kantinës së verës u grabitën 2 mijë euro dhe 3 mln lekë
  • 2017-06-19

Në kasafortën e kantinës së verës u grabitën 2 mijë euro dhe 3 mln lekë

Një kantinë vere në Rrashbull të Durrësit ka rënë pre e grabitjes. Ngjarja ka ndodhur në orët e para të mëngjesit të sotëm rreth orës 04:00. Sipas policisë tre persona me maska kanë hyrë në kantinën e Verës Gjergj Kastrioti pasi kanë lidhur rojen dhe kanë marrë kasafortën jan

No Pic available
  • 2017-06-19

Gjendet furgoni, por jo kasaforta e grabitur nga kantina e verës

Gjendet furgoni me të cilën është kryer transportimi i kasafortës që është vjedhur në kantinën e verës. Grabitja është shënuar mëngjesin e sotëm, nga tre persona të cilët pasi kanë marrë kasafortën janë larguar me furgon. Policia e Durrësit thotë se furgoni tip Benz me targa

10 produkte natyrale që e ndihmojnë lëkurën të qëndrojë gjithmonë e re
  • 2017-06-09

10 produkte natyrale që e ndihmojnë lëkurën të qëndrojë gjithmonë e re

Natyra është një minierë e vërtetë ari me produktet që na servir. Më poshtë kemi përzgjedhur 10 ingredientë shumë efektivë natyralë që do ta bëjnë fytyrën tuaj të duket gjithmonë  e re, duke sfiduar çdo teknikë fotoshopi. Janë kaq të thjeshta dhe të kudogjendura, saqë mund