Rezultate te kerkimit per termin: +Mateo +Aga

Meta: total 5 / total_found 5 / time 0.000 / keyword[0] mateo / docs[0] 935 / hits[0] 1279 / keyword[1] aga / docs[1] 630 / hits[1] 1017 /
No Pic available
  • 2014-02-12

Replikë me një “historian”/“Shakaxhinjtë e përparimit”

12-02-2014 / Nga Reshat Kripa SSSAASSKështu i quante Noli të ashtuquajturit demokratë përparimtarë të kohës së tij. Po sot a është e vlefshme kjo sentencë? Klithmat e korbave të zinj vazhdojnë  të dëgjohen, me nj&e

No Pic available
  • 2009-09-26

Listat shtese te fituesve ne universitete

Universiteti i Tiranës Histori ADELA LLAMBI KUMARAKU ADELA PETRIT LAÇI AGRON RUFAT ALLARAJ AJLA AGIM PULAHA ALBANO YMER IDRIZI ALBIONA DAN REXHA ALDI ALBERT SANXHAKU ALIDA BESHIR ZYKA ALKETA LAZDËR GJINAJ ALKIDA JETNOR BRAKA ALMA AVNI ALIAJ ANA ARBEN DOMI ANA DILAVER CENO ANASTAS V

No Pic available
  • 2009-09-15

Listat e fituesve ne universitetet e rretheve

Akademia e Arteve Regji filmi dhe TV ALTIN ISUF AGO ARJAN NAMIK TAGA ARMINO ARDJAN FAJA EDUART ABDULLA FISHEKU ERMALI PETRIT BECI EROS KASTRIOT ÇAUSHI ILIRJAN BAJRAM MEZIRI OLSI FREDERIK HOXHA REGIS DASHAMIR CANAMERI SILVIA KASTRIOT TOZAJ Aktrim BLERTA REXHEP BELLIU DENIS ADEM KURUSH

No Pic available
  • 2009-04-23

Universiteti i Tiranës, lista e atyre që përfitojnë kuponat e letërnjoftimeve

Universiteti i Tiranës ka shpallur dje listën e plotë të 1714 personave që duhet të tërheqin kuponat e letërnjoftimeve pranë sekretarive, me vetëm 200 lekë të reja. Përfituesit janë studentët që nuk kanë pasaportë dhe nuk kanë aplikuar për letërnjoftime. Numri fillestar i aplik

No Pic available
  • 2008-09-03

Dosjet e bujshme që do të gjykohen të parat në Gjykatën e Tiranës

Mes tyre dosja e Hamdi Haklajt, Arben Golemit, Musa Mulkurtit dhe ajo e kryengritjes 1997. Sipas statistikave zyrtare, janë rreth 120 dosje të tilla, që presin radhën për gjykim Laureta Rryçi Dhjetëra dosje të bujshme pritet të nisin gjykimin e lënë përgjysmë në korrik. Mes tyre zyrta