Rezultate te kerkimit per termin: +Mateo +Aga

Meta: total 10 / total_found 10 / time 0.000 / keyword[0] mateo / docs[0] 988 / hits[0] 1355 / keyword[1] aga / docs[1] 653 / hits[1] 1057 /
Zhdukja e Mateos, familjarët: Dyshojmë për ekzekutim mafioz
  • 2018-12-07

Zhdukja e Mateos, familjarët: Dyshojmë për ekzekutim mafioz

Dyshojmë se Mateo është marrë peng ose është ekzekutuar nga mafia dhe se në pritë e ka nxjerrë një shoku i tij që ai i ka pas besuar, është deklarata e fortë që familjarët kanë  dhënë në polici. Gazeta “Shqip Online” ka mundur që të sigurojë të tjera detaje rreth

Zhdukja e Mateo Agës, babai: Dyshoj se e kanë rrëmbyer
  • 2018-12-06

Zhdukja e Mateo Agës, babai: Dyshoj se e kanë rrëmbyer

Të tjera detaje dalin në lidhje me 21-vjeçarin Mateo Aga, i zhdukur më 29 nëntor 2018. Deri më tani ndaj të riut nuk ka asnjë gjurmë, ndërkohë që familja dyshon se bëhet fjalë për një rrëmbim të mundshëm. I riu jetonte prej kohësh në Tiranë por me rastin e festave të flamurit

No Pic available
  • 2018-12-05

Prej një jave i zhdukur 21-vjeçari nga Dibra, prindërit: Mund ta kenë rrëmbyer

Një 21-vjeçar nga fshati Maqellarë e Dibrës ka humbur kontaktet me familjen prej një jave dhe prindërit e tij të alarmuar kanë denoncuar zhdukjen e të birit në polici. Familjarët kanë rrëfyer në polici se djali i tyre, Mateo Aga, ka dalë nga shtëpia pasi u thirr nga një shok, ndërs

Një protestë për ata që janë jashtë dyerve! (FOTO)
  • 2018-11-20

Një protestë për ata që janë jashtë dyerve! (FOTO)

Një nga pjesët teatrale më të rëndësishme të periudhës gjermane të pasluftës, ku ushtari Beckman, humbet nëpër rrënojat e Hamburgut dhe ulërin së brendshmi protestën e tij kundër luftës dhe çdo forme tiranie. Duke menduar se do i kthehej një jete normale pas luftës, protagonisti

Historia e një ushtari gjatë Luftës së II Botërore vjen në teatër
  • 2018-11-12

Historia e një ushtari gjatë Luftës së II Botërore vjen në teatër

Jashtë derës vepra me autor Wolfgand Borchert dhe regji të Mantas Janciauskas do të vijë premierë më 17-18 nëntor në skenën e Teatrit Eksperimental. Në role kryesore interpretojnë Endri Cela, Mehmet Xhelili, Romir Zalla, Dasara Xhangolli, Adriana Tolka, Ilirda Bejleri, Mateo Dervishaj, A

No Pic available
  • 2014-02-12

Replikë me një “historian”/“Shakaxhinjtë e përparimit”

12-02-2014 / Nga Reshat Kripa SSSAASSKështu i quante Noli të ashtuquajturit demokratë përparimtarë të kohës së tij. Po sot a është e vlefshme kjo sentencë? Klithmat e korbave të zinj vazhdojnë  të dëgjohen, me nj&e

No Pic available
  • 2009-09-26

Listat shtese te fituesve ne universitete

Universiteti i Tiranës Histori ADELA LLAMBI KUMARAKU ADELA PETRIT LAÇI AGRON RUFAT ALLARAJ AJLA AGIM PULAHA ALBANO YMER IDRIZI ALBIONA DAN REXHA ALDI ALBERT SANXHAKU ALIDA BESHIR ZYKA ALKETA LAZDËR GJINAJ ALKIDA JETNOR BRAKA ALMA AVNI ALIAJ ANA ARBEN DOMI ANA DILAVER CENO ANASTAS V