Rezultate te kerkimit per termin: +Mateo

Meta: total 988 / total_found 988 / time 0.000 / keyword[0] mateo / docs[0] 988 / hits[0] 1355 /
Me flori 24-karat, dhuratë e veçantë për Messin (Foto)
  • 2019-03-27

Me flori 24-karat, dhuratë e veçantë për Messin (Foto)

#td_uid_1_5c9bdbcece8f2 .td-doubleSlider-2 .td-item1 { background: url(http://gazeta-shqip.com/lajme/wp-content/uploads/2019/03/cel2-80x60.png) 0 0 no-repeat; } #td_uid_1_5c9bd

Georgina, lot në tribuna dhe postim emocionues për CR7 (Foto)
  • 2019-03-13

Georgina, lot në tribuna dhe postim emocionues për CR7 (Foto)

#td_uid_1_5c8973ef56669 .td-doubleSlider-2 .td-item1 { background: url(http://gazeta-shqip.com/lajme/wp-content/uploads/2019/03/10907986-6801811-Cristiano_Ronaldo_s_girlfriend_Georgina_Rodriguez_cries_tears_of-m-49_1

Inter feston ditëlindjen me fitore, Atalanta nuk ndalet (Video)
  • 2019-03-10

Inter feston ditëlindjen me fitore, Atalanta nuk ndalet (Video)

Interi rikthehet te fitorja, pasi mposhti Spalin me rezultatin 2-0, duke marrë një 3-pikësh mjaft të rëndësishëm, vetëm një javë para ndeshjes derbi me Milanin, e programuar për të dielën e ardhshme. Zikaltrit e nisën mirë takimin dhe arritën të shënojnë me anë të sulmuesit Laut

Interi ndalon me Fiorentinën, VAR-i i mohon fitoren in extremis
  • 2019-02-25

Interi ndalon me Fiorentinën, VAR-i i mohon fitoren in extremis

Interi la dy pikë në transfertën ndaj Fiorentinës në Artemio Franchi, ndonëse ishte në avantazh të dy golave, ndërsa VAR që i erdhi në ndihmë në dy momente, e ndëshkoi në minutat shtesë, ndonëse vendimi ishte vërtetë i dyshimtë dhe bëri që sfida të mbyllej mes polemikave në b

Si i shpëtoi atentatit në Korçë 29-vjeçari dhe e shkuara e tij
  • 2019-02-25

Si i shpëtoi atentatit në Korçë 29-vjeçari dhe e shkuara e tij

Një atentat i dështuar me armë zjarri u shënua mbrëmjen e kësaj të diele në lagjen nr.4 në qytetin e Korçës. Ngjarja u shënua rreth orës 21.45, por fatmirësisht nga të shtënat me breshëri kallashnikovi në drejtim të automjetit tip Touareg me targa AA915KP, nuk pati të lënduar, p

Atentati në Korçë, Touareg-u u qëllua 14 herë, shënjestra u përgjigj me zjarr: I pashë autorët
  • 2019-02-25

Atentati në Korçë, Touareg-u u qëllua 14 herë, shënjestra u përgjigj me zjarr: I pashë autorët

Të shtëna me armë zjarri tronditën mbrëmë qytetin e Korçës, ku shënjestra ishte Mateos Aliko. Autorët hapën zjarr duke qëlluar me breshëri në drejtim të automjetit të tij tip ‘Touareg’ me targa AA915KP, që ishte e parkuar. Aliko fatmirësisht nuk ishte në makinë, por

Disiplina toleron Kukësin dhe pezullon presidentin e Laçit!
  • 2019-01-30

Disiplina toleron Kukësin dhe pezullon presidentin e Laçit!

Komisioni i Dispilinës i mbledhur këtë të mërkurë për të shqyrtuar episodet e javës së 19-të të Kategorisë Superiore, ka marrë këto vendime, ku bie në sy tolerimi që është i bërë Kukësit për ngjarjet që ndodhën në sfidën ndaj Laçit por edhe pezullimi i presidentit të kur