Rezultate te kerkimit per termin: +Materiale

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:58.535Z

Shpërndahet baza materiale

 Dje paradite nga zona e magazinave në Lundër të Tiranës ka nisur shpërndarja e bazës materiale, që do të përdoret në votimet e 28 qershorit në të gjithë Shqipërinë për të gjithë Komisionet e Zonave të Administrimit Zgjedhor. Në të gjithë vendin janë 66 KZAZ. Ato më pas

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:25.518Z

PERGJEGJESIA PUBLIKE DHE PERGJEGJESIA MATERIALE

Përgjegjshmëria e menaxherëve është një nga parakushtet për një qeverisje të mirë të sektorit publik dhe si parakusht i këtij parakushti, qëndron përgjegjësia e tyre. Pa forcuar përgjegjësinë e menaxherëve kryesorë dhe të niveleve të tjera të menaxhimit në çdo hallkë të ak

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:19.885Z

Digjen 2 shtepi, deme materiale

Dy zjarre te rena mbremjen duke u gdhire dita e djeshme ne rrethin e Shkodres, ne intervale te ndryshme kohore, kane demtuar dy banesa. Burime nga Policia e Mbrojtjes nga Zjarri dhe Shpetimit thane se flaket kane shkaktuar vetem deme materiale. Zjarri i pare u konstatua ne katin e katert te nje vile

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:44.589Z

Konfiskohen materiale arkeologjike ne vendkalimin Presheve

Policia kufitare serbe ne vendkalimin kufitar Presheve ka gjetur materiale arkeologjike ne nje veture me targa te Beogradit. Materialet arkeologjike po transportoheshin nga Maqedonia dhe se ato ishin fshehur ne bagazhin e nje veture qe drejtohej nga Koca B. 62 vjec nga Beogradi. Sipas policise kuf

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:28.901Z

Bllokohen materiale ne arabisht te Kristos

Tirane- Artan Kristo i cili u arrestua dy dite me pare nga Policia e Tiranes, si i dyshuar per propagande terroriste, i jane bllokuar dhe sekuestruar ne banesen e tij ne Durres, disa pajisje elektronike dhe materiale ne gjuhen arabe. Mesohet se pas kontrollit atij i jane gjetur 5 laptop, 4 servera d

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:29.164Z

Eksploziv në dyqan,vetëm dëme materiale

Një shpërthim i fuqishëm ka ndodhur mëngjesin e djeshëm në afërsi të ambienteve të ekspozitës "Shqipëria Sot", duke tronditur banorët e Tiranës. Shpërthimi ka ndodhur te një dyqan vetratash, duke shkaktuar dëme të konsiderueshme materiale, por fatmirësisht nuk ka pasur viktima në

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:58.839Z

Baza materiale bllokon votimin ne disa zona

Shqiptaret jane zgjuar sot ne nje dite zgjedhore ku do zgjedhin 140 perfaqesuesit legjislative ne Parlamentin e Republikes se Shqiperise dhe deri ne keto momente zgjedhjet jane te qeta, perjashtuar ketu disa probleme teknike per shkak te mungeses se bojes se vules apo bazes tjeter materiale.

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama