Rezultate te kerkimit per termin: +Materialet

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:49.437Z

Materialet zgjedhore arkiva nis perpunimin shkencor

Materialet zgjedhore do ti nenshtrohen perpunimit shkencor dhe sistemit te tyre ne ambientet e Arkivit se Shtetit. Puna per kete ka filluar. Materialet zgjedhore ruhen ne godinen e re te Arkivit te Shtetit nje kat poshte sallave te leximit. Brenda qeseve te bardha apo dosareve me etiketat e KQZ-

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:49.359Z

Materialet zgjedhore Nika Nuk jane kycur

Materialet zgjedhore ruhen në godinën e re të Arkivit të Shtetit, një kat poshtë sallave të leximit, në krah të skedarëve të socializmit. Brenda qeseve të bardha apo dosarëve me etiketat e KQZ-së ndodhen materialet e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:41.454Z

Ja mjeti që shpërndan materialet zgjedhore

Nga ora e shtatë e mëngjesit, qytetarët shqiptarë kanë nisur t'u drejtohen kutive të votimit për të zgjedhur drejtuesit vendorë. Portali i specializuar për monitorimin e zgjedhjeve, Za'Lart raporton për disa probleme të vogla, ndërkohë që procesi zgjedhor nuk ka nisur ende. Në kët

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:58.838Z

Pukë, digjen materialet zgjedhore në fshatin Vrri

Mësohet se materialet zgjedhore janë djegur gjatë rrugës drejt qendres të votimit por mbeten të paqarta shkaqet dhe autorët. Përfaqësues të ODIHR janë nisur drejt vendngjarjes. KQZ do zëvendësojë materialet, dhe fletët e votimit. PUKE- Digjen materialet zgjedhore në fshatin Vrri

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:12.690Z

Materialet zgjedhore, të hetojmë mostra

Kryeministri Sali Berisha thotë se neni 178 i Kodit Zgjedhor nuk mund të shkelet nga mazhoranca “Nëse nuk do, le t’i marrë që të gjitha materialet” Kryeministri Sali Berisha deklaron se është i gatshëm të marrë pjesë së bashku me opozitën në hetimin e materialeve zg

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:22.182Z

“Materialet zgjedhore, të hapen me mostra”

Kreu i ekzekutivit propozoi dje nga mbledhja e grupit demokrat që komisioni hetimor, i cili do të hapë kutitë e materialeve zgjedhore, të përzgjedhë disa mostra nga çdo zonë zgjedhore. Sipas tij, nëse do të kërkohet të hapen të gjitha kutitë e materialeve në të gjithë vendin, kjo d

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:20.158Z

Pakti/ Të hapen materialet zgjedhore

12/07/2010 Rezoluta dikton zgjidhjen për hetimin e procesit zgjedhor Gati kompromisi mes PS-së e PD-së Miratimi i rezolutës për Shqipërinë në Parlamentin Evropian ka detyruar palët të bien dakord për zgjidhjen e krizës politike. Ngërçi që përfshiu për një kohë të gjatë zhvilli

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama