Rezultate te kerkimit per termin: +Matias +Qirinxhi

Meta: total 2 / total_found 2 / time 0.000 / keyword[0] matias / docs[0] 238 / hits[0] 269 / keyword[1] qirinxhi / docs[1] 130 / hits[1] 289 /
Disiplina dënon Tiranën, Kukësin dhe Teutën
  • 2019-02-20

Disiplina dënon Tiranën, Kukësin dhe Teutën

Komisioni i Disiplinës pranë Federatës Shqiptare të Futbollit u mblodh sot për të analizuar sjelljet josportive të evidentuara gjatë ndeshjeve të fundjavës, në Kategorinë Superiore dhe në ligat e ulëta. Sjellja e tifozëve të Tiranës, Teutës dhe Kukësit, ka qenë në fokusin e Komi

Skenderbeu, lojtaret e federuar
  • 2007-09-01

Skenderbeu, lojtaret e federuar

Lista zyrtare e lojtareve te federuar per sezonin 2007-2008 te Kategorise Superiore Ligor Tiko Arlind Xaka Danjel Drabaj Daniel Jano ok Shpetim Ymeraj Gudiaby Elhajdi Frensis Rapo Klejdi Larti Matias Qirinxhi Erlis Frasheri Erion Llapanji Marjus Ngjele Jorgo Cipis Seme