Rezultate te kerkimit per termin: +Matoshi

Total: 830
No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:30.783Z

Tetova mirëpriti mezosopranen Sanije Matoshi

Mezosopranoja kosovare, Sanije Matoshi, pas koncertit të pavarësisë në Prizren, ajo mbajti edhe një koncert në Qendrën Kulturore të Tetovës. Matoshi ka mahnitur publikun tetovar me këngët shqipe së bashku me orkestrën "Rexho Mulliqi" dhe vajzën e saj Isra Abazi e cila ishte qershia mb

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:43.441Z

Prishtinë, dhunohet fizikisht gazetari Halil Matoshi

Kosovë- Publicisti dhe gazetari Halil Matoshi është sulmuar fizikisht të martën në mbrëmjë në lagjen Dardania të Prishinës nga persona ende të paidentifikuar.Siç raportojnë sot mediat kosovare zoti Matoshi është lënduar dhe ka marrë ndihmë mjekësore për tu larguar drejt shtëpis

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:28.138Z

Matoshi: Në kombëtare për Brazilin

Nga Edmond Sufaj Lojtari i ri shqiptar i Chiasos në Zvicër pret një ftesë nga De Biazi. Për mesfushorin interesohen skuadra nga Gjermania dhe Superliga helvete Mesfushori i shpresave dhe klubit Chiaso në Zvicër, Shpend Matoshi shprehet i lumtur që është pjesë e skuadrës së Skënder Geg

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:29.753Z

Matoshi: Zgjedhjet do te jene me probleme

Analisti kosovar Halil Matoshi ka shprehur bindjen e tij se procesi zgjedhor i 15 nentorit nuk do te kaloje pa probleme ne Kosove. “Fushata elektorale fillon me zhurme e entuziazem. Ate e bejne militantet e partive. Une mendoj se ne kemi probleme qe do te ndihen edhe ne zgjedhje&rd

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:02.458Z

Sami Matoshi në turrën e druve

13/04/2005  Iluzionisti Sami Matoshi ka vendosur të befasojë publikun këtë herë. Të përsërisë historinë e njohur të “turrës së druve” po pa herezi. Thjesht për të përcjellë atmosferën e spektaklit, këtë të diel në kodrat e Liqenit Artificial në Tiranë, pritet t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:59.612Z

Matoshi: Qytetarët janë neutral, nuk po mbështesin opozitën

Qytetarët janë neutral, nuk po mbështesin opozitën thotë Matoshi sipas të cilit opozita po bën propagandë më Asociacionin, duke e paraqitur para ndërkombëtare Kosovën vend kundër serbëve, e cila thotë Matoshi është e rrezikshme. "Qytetarët e Kosovës në këtë konflikt janë neutr

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:23.058Z

Matoshi: Bravo i qoftë Haradinajt…

Analisti politik, Halil Matoshi, e ka vlerësuar pozitvisht iniciativën e partisë së Ramush Haradinajt, AAK-së, për të pastruar e ndryshuar nga brenda këtë parti. Matoshi thotë se kriminlët, zhvatësit e shtetit dhe haraçxhinjtë,

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama