Rezultate te kerkimit per termin: +Mattheus

Total: 1
No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:49.055Z

Guardiola – Mourinho, një legjendë e zgjedh më të mirin

Legjenda e futbollit gjerman, Lothar Matthaus, e ka cilësuar trajnerin e Chelsea, Jose Mourinho, si trajnerin më të mirë në botë. Mattheus thotë se portugezi është më i mirë se Pep Guardiola, dhe për këtë jep edhe argumente. AdPla

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:27.770Z

Djali i Bebetos i bashkohet Juventusit

Djali i ish-yllit brazilian, Bebeto, do t’i bashkohet së shpejti kampionit të Italisë, Juventusit. Mattheus Oliveira, i cili është i biri i fituesit të Botërorit të vitit 1994 me Brazilin, do të lë Flamengon për t’iu bashkuar Zonj&eu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:26.988Z

Legjenda zvicerane, Matthausit: Duke dashur të kritikosh Xhakën, po i bën reklamë atij

Legjenda zvicerane e futbollit, Ludovic Magnin, ka folur për situatën e lojtarëve të Përfaqësueses së Zvicrës në Bundesligë. Magnin ka shtuar se në Bundesligën gjermane, lojtarët e Përfaqësueses së Zvicrës nuk g&eum

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:54.645Z

Në Brazil përtërijnë legjendat

Në Brazil, emrat e ish futbollistëve të njohur botërorë janë të pranishëm edhe sot. Romario, Roberto Baggio, Rudigullithi, Baloteli, Raikard e Mattheus janë disa nga emrat e disa prej lojtarëve të njohur, e që i mbajnë të rinjtë brazilianë, të cilët luajnë në Copa Juvenil Sao Pau

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:57.433Z

Lothar Matthaeus trajneri i ri i Bullgarise

Gjermani Lothar Matthaeus do të jetë trajneri i ri i Bullgarisë, konfirmoi Federata e vendit ballkanik (BFU). ”Mattheus do të prezantohet zyrtarisht pas disa ditësh, por tashmë ai është trajneri ynë i ri”, deklaroi presidenti i BF

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:53.564Z

 Kombëtarja, fataliteti i minutës së funditKombëtarja/ Ja cilat janë 16 ndeshjet, ku ekipi ynë përfaqësues ka pësuar gola fatalë në çastet e fundit. Nga 2-1 me Gjermaninë te goli i Bruno Alveshit në minutat shtesë të Shqipëri-Portugali

Leonard Karaj- Humbja e një ndeshjeje është gjithmonë e hidhur, por kur kjo vjen në minutat e fundit, atëherë bëhet zeher. Një të tillë Kombëtarja shqiptare dhe tifozët e saj e përjetuan mbrëmjen e së shtunës, ku pas një 90-minutëshi gati perfekt erdhi goditja finale. Atë që nuk

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama