Rezultate te kerkimit per termin: +Maturen +Shteterore

Meta: total 208 / total_found 208 / time 0.000 / keyword[0] maturen / docs[0] 262 / hits[0] 343 / keyword[1] shteterore / docs[1] 8458 / hits[1] 11996 /
LRI bashkebisedim me maturantet mbi Maturen Shteterore
  • 2017-02-19

LRI bashkebisedim me maturantet mbi Maturen Shteterore

brbrLevizja Rinore per Integrim organizoi nje bashkebisedim te hapur me maturantet me teme Nje shans per maturantet ku u diskutua dhe u dhane sugjerime apo propozime mbi Maturen Shteterorebrbr brbrNe kete takim ishin te pranishem Kryetarja e LRI-se Floida Kerpaci deputetja e LSI-se Kejdi Mehmetaj Ze

Mbyllet fushata ne Diber Rama Shehu vjen nga halli Muharremi i zgjidh ato
  • 2016-09-09

Mbyllet fushata ne Diber Rama Shehu vjen nga halli Muharremi i zgjidh ato

Transmetuar me 09092016 - 1215 Diber 8 shtator 2016 NOAal- Partia Socialiste mbylli mesditen e sotme fushaten elektorale ne Diber duke dale ne mbeshtetje te kandidatit Muharrem Ramabr br Kryeministri Edi Rama ne fjalen e tij tha se te dielen ka nje zgjedh

Nikolla Realizuam pastrimin e teksteve riformatuam Maturen Shteterore
  • 2015-11-13

Nikolla Realizuam pastrimin e teksteve riformatuam Maturen Shteterore

Transmetuar me 13112015 - 1723 PUBLICITET Lezhe 13 nentor 2015 NOAal - Ne vijim te aktivitetit te Partise Socialiste ne Lezhe me teme Te pastrojme me tej Shqiperine ministrja e Arsimit Lindita Nikolla foli perpara te pranishme

Rama feston me mesuesit e veteranet e basketbollit
  • 2014-12-29

Rama feston me mesuesit e veteranet e basketbollit

e Hene 29 Dhjetor 20141440 pm p classwp-caption-textRama me ish-basketbollistin Nine ShkurtibrbrKryeministri Edi Rama u ka uruar festat e fundvitit mesuesve te 10 shkollave me te mira te vendit Ne nje dreke te shtruar me kete rast ne Pallatin e Kongreseve Rama ka uruar mesuesit

Rama Vitin e ardhshem te gjithe mesuesit ne testim ikin me te dobetit
  • 2014-12-20

Rama Vitin e ardhshem te gjithe mesuesit ne testim ikin me te dobetit

Transmetuar me 20122014 - 1139 Korce 20 dhjetor 2014 NOAal- Kryeministri Edi Rama deklaron se te gjithe mesuesit do ti nenshtrohen testimit dhe se me te dobetit do te ikinbr br Gjate qendrimit te tij ne Korce gjate nje forumi me qytetaret kreu i qeverise

Arsimi Rama I kishte humbur busulla ne fund te vitit nis akreditimi i universiteteve
  • 2014-09-16

Arsimi Rama I kishte humbur busulla ne fund te vitit nis akreditimi i universiteteve

Transmetuar me 16092014 - 1017 Tirane 16 shtator 2014 NOAal- Kryeministri Edi Rama gjate nje konference per politikat dhe reformen ne arsim deklaroi se sistemit te arsimit ne Shqiperi i kishte humbur busullabr br Ai deklaroi se pas nje viti pune intensive

Arsimi Rama I kishte humbur busulla akreditimi i universiteteve ne fund te vitit
  • 2014-09-16

Arsimi Rama I kishte humbur busulla akreditimi i universiteteve ne fund te vitit

Transmetuar me 16092014 - 1017 Tirane 16 shtator 2014 NOAal- Kryeministri Edi Rama gjate nje konference per politikat dhe reformen ne arsim deklaroi se sistemit te arsimit ne Shqiperi i kishte humbur busullabr br Ai deklaroi se pas nje viti pune intensive