Rezultate te kerkimit per termin: +Mavraj

Meta: total 1000 / total_found 1276 / time 0.000 / keyword[0] mavraj / docs[0] 1276 / hits[0] 2541 /
Heroi i kuqezinjve, Sadiku: Izraelit i kthyem reston!
  • 2017-06-12

Heroi i kuqezinjve, Sadiku: Izraelit i kthyem reston!

Protagonissti i fitores së kuqeznjve në Izraelm Armando Sadiku tregon se kujt ia dedikon golat e shënuar në Haifa: “Ishte ndeshje shumë e rëndësishme. E përgatitëm shumë mirë, kemi biseduar të gjithë edhe trajneri na bëri mbledhje. Të gjithë lojtarët mezi prisnin të jepnin 10

Shqipëria i kthehet fitores, kuqezinjtë hakmerren ndaj Izraelit
  • 2017-06-12

Shqipëria i kthehet fitores, kuqezinjtë hakmerren ndaj Izraelit

Pas pesë humbjeve rradhazi, kombëtarja shqiptare ka arritur të thyejë krizën e rezultateve negative duke fituar në transfertën e Haifit ndaj Izraelit. Ndeshja, e cila është e vlefshme për eliminatoret e botërorit Rusi 2018, u mbyll me rezultatin 3-0, ku heroi i ndeshjes ishte padyshim Arm

No Pic available
  • 2017-06-12

Kapiten Mavraj: Nuk vlen De Biasi as Mavraj, fitojmë për popullin

Kapiteni i Kombëtares Shqiptare në fitoren e sotme  0 3 ndaj Izraelit, Mërgim Mavraj, u shpreh shumë i lumtur për fitoren dhe shtoi se kjo u dedikohej të gjithë shqiptarëve kudo që ndodhen. I pyetur nëse fitorja e sotme ishte edhe për trajnerin e kombëtares, Gianni De Biasi, i cili ës

No Pic available
  • 2017-06-11

Mavraj: Gati për të fituar, ti zbardhim fytyrën popullit

Pas plot 5 humbjesh radhazi, prej të cilave 3 në kualifikueset e Botërorit 2018 dhe dy në miqësore, përfaqësuesja e Shqipërisë ndodhet nën një presion të paprecedentë në vigjilje të ndeshjes ndaj Izraelit. Një presion të cilin nuk e fsheh as Mërgim Mavraj i vënë sot përballë me

No Pic available
  • 2017-06-11

De Biasi i kthehet skemës klasike ndaj Izraelit. Në portë, Strakosha

  Mbrëmjen e sotme, Shqipëria do të luajë ndeshjen më të rëndësishme të kualifikueseve të Botërorit Rusi 2018, atë përballë Izraelit. Humbja e fundit me Luksemburgun e ka futur në një situatë të paqartë skuadrën dhe trajnerin, për të cilin flitet që kjo mund të jetë edh

LIVE/ Sadiku ndëshkon Izraelin, 1-0 për kuqezinjtë
  • 2017-06-11

LIVE/ Sadiku ndëshkon Izraelin, 1-0 për kuqezinjtë

Kombëtarja shqiptare po zhvillon transfertën ndaj Izraelit, ndeshje kjo e vlefshme për eliminatoret e botërorit Rusi 2018. Kuqezinjtë kërkojnë fitoren pasi vijnë nga një periudhë aspak pozitive ku kanë regjistruar 5 humbje rradhazi. Shqipëria ndodhet në vendin e katërt në grupin G me

No Pic available
  • 2017-06-11

Kuqezinjtë luajnë në mbrëmje me Izraelin, ja formacioni

Mbrëmjen e sotme, Shqipëria do të luajë ndeshjen më të rëndësishme të kualifikueseve të Botërorit Rusi 2018, atë përballë Izraelit. Ekipi pritet të niset drejt stadiumit Sammy Offer në orën 19:00 ndërkohë që pritet të jenë disa qindra tifozë shqiptarë të pranishëm në impi