Rezultate te kerkimit per termin: +Maxi +Rodriguez

Total: 55
No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:47.903Z

Maxi Rodriguez drejt Bocas

Mesfushori i Atletico Madridit, Maxi Rodriguez është në bisedime rreth transferimit në formë huazimi për gjashtë muaj te klubi argjentinas, Boca Juniors. E përditshmja sportive spanjolle, Marca ka njoftuar se 28-vjeçari është takuar dy herë me presidentin e Atleticos, Enrique Cerezo p

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:45.363Z

Maxi Rodriguez: Luajt¸m si f¸mij¸

 Kapiteni i Atletico Madrid, Maxi Rodriguez, ka th¸n¸ pas humbjes s¸ mbrëmshme prej 6-1 n¸ Nou Camp, se gjat¸ kësaj ndeshjeje ekipi i tij ¸sht¸ dukur si ekip f¸mij¸sh. Pas vetëm 10 minutash loj¸, Barcelona kishte avantazh prej 3-0, ndërsa n¸ fund Atletico Madrid u desh t¸ largoh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:58.782Z

Maxi Rodriguez mbetet në Liverpool

Nga Express më 04 maj 2011 në ora 15:19 Maxi Rodriguez nuk e ka ndërmend të largohet nga Liverpooli gjatë kësaj vere. Mesfushori argjentinas kishte arritur tek Reds gjatë janarit të vitit 2010 nga Atletico Madrid. Në sezonin e tij të parë qëndroi në bankën rezervë, por së fundmi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:08.757Z

Gerrard: Maxi, fantastik këtë sezon

Kapiteni i Liverpoolit, Steven Gerrard, ka lavdëruar ndikimin e Maxi Rodriguez që kur ai mbërriti në janar nga Atletico Madrid. Në ndeshjen e fundit ndaj Burnleyt, Maxi shënoi një gol të jashtëzakonshëm pas një pasimi të Alberto Aquilanit, dhe kapiteni i të kuqve është më se i i

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:56.293Z

Maxi, i lumtur në Liverpool

Maxi Rodriguez ka thënë se ndihet i lumtur në Liverpool, pas transferimit nga Atletico Madrid gjatë afatit kalimtar të janarit. Mesfushori argjentinas ka bërë gjashtë paraqitje në Premierligë deri më tani dhe ka theksuar se ndihet i kënaqur me fillim e aventurës së tij me gjigantin a

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:48.653Z

Maxi drejt Liverpoolit

Maxi Rodriguez është në prag të transferimit në Liverpool, ka njoftuar menaxheri i tij, Jurgen Milewski. Reprezentuesi argjentinas besohet se ka filluar bisedimet me Liverpoolin pas pakënaqësisë në Atletico Madrid. 29-vjeçari ka humbur vendin në ekip dhe duket se do të vazhdoj karrie

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:50.743Z

Maxi në Liverpool

Liverpool ka transferuar mesfushorin argjentinas, Maxi Rodriguez, si futbollistë të lirë, nga klubi spanjoll, Atletico Madrid. 29-vjeçari ka kaluar me sukses vizitat mjekësore dhe ka nënshkruar kontratë për tre vjet e gjysmë në Anfield Road. “Ai mund të luajë në të dy krahët e me

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama