Rezultate te kerkimit per termin: +Maxim

Total: 205
No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:08.668Z

Hilary Duff pozon per Maxim

Hilary Duff eshte perzgjedhur si vajza e kopertines se numrit te janarit ne revisten e njohur “Maxim”, e cila i kushtohet yjeve te rinj me seksi te botes. Kengetarja dhe aktorja pervec pozimit per revisten po pergatitet te hedhe ne treg albumin “Best of”, me 23 jan

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:58.744Z

Rosie, më e nxehta për Maxim

Nga Express më 04 maj 2011 në ora 09:35 Rosie Huntington-Whiteley është shpallur femra më seksi në botë. Revista Maxim ka nominuar Rosie – e cila luan edhe në filmin më të ri Transformers: Dark of the Moon – me një nder, duke qenë e para në mesin e 100 femrave më seksi n

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:46.860Z

Candice Swanepoel e magjishme ne eventin e Maxim

E veshur e gjitha me lëkurë në ngjyrë të zezë mbërriti në tapetin e kuq modelja afrikano-jugore. Modelja Swanepoel ishte e pranishme në eventin e përvitshëm të revistës Maxim “Hot 100 list” që u zhvillua në Westwo

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:44.682Z

Ja kush eshte femra me seksi ne bote sipas Maxim

0 Revista prestigjoze Maxim ka publikuar listen e pervitshme te personazheve me seksi Maxims Hot 100 per

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:49.442Z

Irina Shayk pozon topless për Maxim

Ajo është një ndër modelet më të famshme në botë dhe ka pozuar për çdo spot për Sport Illustrated të Vogue. Tashmë Irina Shayk 28 vjeçe ka treguar edhe njëherë format e saj perfekte teksa ka pozuar topless për revistën Maxim të muajve korrik/gusht. Në breg të detit dhe me pamje

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:16.201Z

Femra më seksi sipas "Maxim"

Aktorja e serialit amerikan “Desperate Housewifes”, Eva Longoria, është shpallur femra e vitit sipas revistës “Maxim”. Gjatë intervistës për këtë revistë Longoria ka pohuar se ndihet mjaft mirë me këtë atribuim q&eum

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:51.623Z

Irina Shayk muza topless e Maxim

Një tjetër set “tërheqës” fotografik për Irina Shayk. E fejuara sensuale e Cristiano Ronaldos ka rrëmbyer këtë herë faqen e parë të “Maxim Usa”. Modelja ruse është shfaqur e jashtëzakonshme, toples

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama