Rezultate te kerkimit per termin: +Mazzoni

Total: 1
No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:57.028Z

Lavezzi nuk tradhton Napolin

Menaxheri i Ezequiel Lavezzit ka siguruar tifozët e Napolit se sulmuesi argjentinas nuk do të largohet nga klubi në fund të këtij sezoni. Së fundmi, Lavezzi është përmendur si objektiv i Manchester Cityt dhe Zenit St Petersburgut por Alejandro Mazzoni ka theksuar se klienti i tij nuk do ta

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:15.074Z

Lavezzi mund të mbetet në Napoli

Menaxheri i sulmuesit argjentinas Ezequiel Lavezzi ka bërë të ditur se klienti i tij është i hapur rreth qëndrimit në Napoli. Lavezzi vazhdimisht është spekuluar se kërkohet nga gjigantët e Premierligës Manchester City dhe Chelsea, kurse së fundi edhe nga skuadra franceze Paris St Germa

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:43.190Z

Kasano: Faleminderit të gjithëve, kthehem së shpejti

Shkëputur nga letra e Kasanos Antonia Kasano ka falënderuar të gjithë tifozët dhe miqtë e tij për atë çfarë i kanë demonstruar gjatë gjithë këtyre ditëve . Në një letër të shpërndarë nëpërmjet sajtit zyrtar të Milanit, Kasano shprehet, se doja tu shprehja falënderimet e mia

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:26.744Z

Skandal evazioni fiskal në Seria A: Në hetim Lotito, Galiani, De Laurentis

Futbolli italian është goditur nga një tjetër skandal i rëndë, duke përfshirë hetimin e 64 personave mes tyre disa prej presidentëve më të njohur të Seria A dhe Seria B. Guardia di Finanza ka nisur hetimet dhe po bën sekuestrot e pasurive dhe sendeve të tjera për 64 presidentët, loj

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama