Rezultate te kerkimit per termin: +Mbshtesim

Meta: total 63 / total_found 63 / time 0.000 / keyword[0] mbshtesim / docs[0] 63 / hits[0] 72 /
SHBA bën publike emrat: Politikanët shqiptarë kriminelë e të korruptuar që u kemi dhënë lamtumirën
  • 2016-11-03

SHBA bën publike emrat: Politikanët shqiptarë kriminelë e të korruptuar që u kemi dhënë lamtumirën

Ambasadori i SHBA-ve, Donald Lu në një bashkëbisedim live në Facebook, iu përgjigj pyetjeve dhe shqetësimeve të qytetarëve, ndërsa bëri publike edhe emrat e atyre politikanëve, që sipas tij, konsiderohen kriminelë e të korruptuar. Lu tha se është përparim i jashtëzakonshëm, pasi S

INTERVISTA/ Donald Lu flet me emra: Politikanët e inkriminuar dhe të korruptuar që kemi larguar. Si do kapen peshqit e mëdhenj
  • 2016-11-03

INTERVISTA/ Donald Lu flet me emra: Politikanët e inkriminuar dhe të korruptuar që kemi larguar. Si do kapen peshqit e mëdhenj

Ambasadori i SHBA Donald Lu në një bashkëbisedim live në Facebook, u përgjigjet pyetjeve nga qytetarët në rrjetin social. Ai ka nënvizuar se politikanët e inkriminuar që kemi larguar kanë emra dhe janë publikë. Komenti im për orët e gjyqtarëve ka bërë që ata mos më pëlqejnë,

No Pic available
  • 2014-05-16

33 punonjës policie përfundojne kursin e lidershipit organizuar në bashkëpunim me OSBE

Tiranë- 33 punonjs t Policis s Shtetit, t nivelit t par dhe t mesm drejtues, kan prfunduar me sukses nj program trajnues 4 javor Pr aftsit drejtuese dhe menaxheriale t Lidershipit, organizuar nga Policia e Shtetit n bashkpunim me Prezencn e OSBE-s n Shqipri, me synim rritjen e standardeve profesion

No Pic available
  • 2011-09-13

FRESSH, NJE MANIFEST POLITIK

Ne t rinjt socialist dhe progresist besojm se vetdija e lart kombtare dhe atdhedashuria jan themeli i nj politike ndrtuese. N t kundrt, mungesa e prgjegjsive, lshimi moral dhe shprfillja ndaj Shqipris jan burimi i politiks shkatrruese dhe korruptive. Ne t rinjt socialist dhe progresist besojm se shq

No Pic available
  • 2010-09-02

Plus, DigitAlb e Union Bank sponsorët e Kombëtares shqiptare

Prezantimi Pr her t par n histori, kuqezinjt do t ken mbshtetje “Made in Albania” Vetm pak or prpara nisjes s Kombtares shqiptare drejt Rumanis, pr ndeshjen e par eliminatore n Grupin D, Federata Shqiptare e Futbollit ka prezantuar sponsort e ekipit kuqezi pr kt edicion. Fakti interesan

No Pic available
  • 2010-08-24

Berisha-Ramës: Rrënjët në fundamentalizmin e PK-së

Kryeministri Sali Berisha nga Petrela i bri thirrje opozits t heq dor nga nihilizmi dhe t shoh me syt e t vrtets arritjet e qeveris shqiptare, t prekshme pr do qytetar. Ai prmendi se qeveria e tij ka investuar n ndrtimin e 6 mij kilometrave rrug n mbar vendin, nj arritje q bri q

No Pic available
  • 2010-08-20

EULEX: Për vizitat e zyrtarëve serbë vendos Prishtina

Misioni i BE-s Ndrkombtart theksojn se krert e Prishtins kan autoritet absolut Vendimi i Prishtins zyrtare q zyrtarve t lart serb t’u ndalohet n t ardhmen q t hyjn n Kosov, nse ata i keqprdorin vizitat e tyre atje pr qllime provokuese politike, ka ngjallur paknaqsi t madhe tek autoritetet e l