Rezultate te kerkimit per termin: +Mbahu +Bamk

Meta: total 1 / total_found 1 / time 0.000 / keyword[0] mbahu / docs[0] 88 / hits[0] 99 / keyword[1] bamk / docs[1] 7 / hits[1] 21 /
Letërkëmbime per Vitin e Ri mes Dritëro Agollit dhe Gaqo Veshit
  • 2016-01-04

Letërkëmbime per Vitin e Ri mes Dritëro Agollit dhe Gaqo Veshit

Retrospektivë Gazeta "Drita" 1972 EMERTIMI "VJERSHE" Letër e Bamkë Çomagës drejtuar Hyskë Borobojkës, ku shprehet dëshira për të shkruar vjersha liriko-satirike dhe për t'i botuar ato në të hyrë Viti i Ri Të pata shkruar një letër në atë muaj, kur ishte dita më e gjatë