Rezultate te kerkimit per termin: +Mbani

Total: 4740
No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:29.077Z

E mbani mend Kakomenë?

Nga Artan Gaçi Ishte qeveria e majte e viteve 2000 qe e kishte kontraktuar e qe bashke me bizneset private vendase do ndertonin resortin e pare me 5 yje ne Shqiperi. Ishte nje nga kompanite me serioze ne bote. Club Mediterran quhet, e shtrire ne gjithe boten me nje portofol prej miliona turistes

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:21.938Z

Si të mbani mend çdo gjë që lexoni

Cila është mënyra më e mirë për të memorizuar apo mbajtur mend atë që studioni apo lexoni?, ishte pyetja e një studenti në rrjetin Quora i cili ka marrë qindra përgjigje bazuar në eksperiencat personale dhe studimet e qindra njerëzve. Sipas këshillave të tyre dhe të ekspertëve, k

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:39.010Z

FOTOT/ Aktorja bën thirrje: Mbani qime tek zona intime

Ky mund të quhet një debat leshi. Por është ndezur në median gjermane, pasi një aktore e njohur, Christine Kaufmann, u ka bërë thirrje femrave që të mos e heqin leshin në zonën intime. 69- vjeçarja, që në vitin 2001 u zhvesh komplet në skenë, ka publikuar një libër, të titullu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:44.134Z

Çfarë thotë për ju mënyra si e mbani tavolinën e punës?

Më thuaj se çfarë mban në tavolinën e punës, të të them cili je, a është kjo metoda e duhur për ti kuptuar të fshehtat e personalitetit të kolegëve, pa folur asnjë fjalë? Të fshehtat Hidhini një sy tavolinës tuaj të punës. Është e mbushur me letra që nuk i keni lexuar? Ka

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:12.461Z

FOTOT/ Mbani frymën, kjo është Ola Jordan!

Ola Jordan është një balerinë e njohur,  e cila në setin e ri të fotove ka treguar linjat e saj të holla dhe super seksi. Jordan, bukuroshja bionde polake ka 11 vjet që është e martuar me balerinin britanik  James Jordan. Këto foto Jordan  i ka  bërë për kalendarin e ri dhe vijn

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:24.548Z

Si ti mbani mend gjërat që i lexoni

Studentët shpeshherë mund të bëjnë pyetje vetes se çfarë duhet të bëjnë që ti mbajnë mend gjërat që i lexojnë? Në rrjetin social Quora në të cilin shtrohen pyetje të ndryshme natyrisht që është parashtruar edhe kjo. Shumë përdorues të këtij rrjeti kanë treguar eksperiencat

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:58.383Z

Po djema, ju mund të mbani skllave seksi

Një predikues mysliman i linjës së ashpër, që dyshohet se ka radikalizuar tre xhihadistë britanikë, u tha dishepujve të tij adoleshentë se Islami e lejon të mbash skllave seksi. Ali Hammuda, një imam në xhaminë e Kardifit në Uells, ku tre të rinj luteshin përpara se të niseshin pë

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama