Rezultate te kerkimit per termin: +Mbappe

Meta: total 18 / total_found 18 / time 0.000 / keyword[0] mbappe / docs[0] 18 / hits[0] 28 /
Cristiano Ronaldo, mes Realit e PSG
  • 2017-06-22

Cristiano Ronaldo, mes Realit e PSG

Vetëm 24 orë pas lajmit për një pajtim mes Realit të Madridit dhe Cristiano Ronaldos nga e përditshmja madrilene AS, vjen përgjigja e gazetës tjetër të kryeqytetit spanjoll Marca, që vazhdon të insistojë se vendimi i portugezit për të lënë Realin është i parevokoueshëm. Gjithsesi

No Pic available
  • 2017-06-21

Nga Ronaldo, Mbappe dhe Donnarumma, Perez rrëfen planet e Realit

Pas marrjes së mandatit të pestë në krye të Real Madridit, Florentino Pérez është rrëfyer në mediat spanjolle. Sigurisht që është që çështja e parë ishte ajo për Ronaldon, i cili përflitet se është duke e lënë Madridin pas ankesës së prokurorit, i cili e akuzon atë për mas

Mesi, jashtë 11-shes ideale nga France Football
  • 2017-06-07

Mesi, jashtë 11-shes ideale nga France Football

Lionel Mesi lihet në stolin e rezervave. Revista franceze “France Football”, e cila jep edhe verdiktin e fituesit të Topit të Artë ka lënë jashtë 11 të titullarve si formacioni ideal i Champions League, sulmuesin e Barcelonës. Mesi autor i 11 golave në këtë kompeticion, i poz

Monako, kampione e Francës pas 17 vitesh
  • 2017-05-18

Monako, kampione e Francës pas 17 vitesh

Monako për të tetën herë fitoi titullin kampion në Francë. Në ndeshjen e prapambetur të javës së 31-të skuadra monegaske mundi 2-0 St.Ettiene duke zyrtarizuar dhe matematikisht trofeun që në fakt do të ishte pronë e tyre dhe për cështje golavarazhi dhe në rast të dy humbjeve në d

Asnjë surprizë, Juventusi në finalen e Champions
  • 2017-05-10

Asnjë surprizë, Juventusi në finalen e Champions

Juventusi është skuadra e parë finaliste e këtij sezoni në Champions League, pasi mposhti edhe në ndeshjen e dytë francezët e Monaco-s, këtë herë me rezultatin 2-1. Në ndeshjen e kthimit në Juventus Stadium nuk pati asnjë surprizë, pasi bardhezinjtë jo vetëm menaxhuan si duhet fitor

No Pic available
  • 2017-05-10

Armata e Juves shkon në finale

Juventus shkon në finalen e Champions League, dy vjet pas herës së fundit ku u mposht nga Barcelona dhe këtë herë sërish do të ketë një kundërshtar spanjoll, në Kardif, më 3 qershor. Bardhezinjtë e Allegri kanë fituar 2-1 në ndeshjen e kthimit dhe janë kualifikuar me rezultatin e p

Arsenal, 100 mln Euro për Mbappe
  • 2017-05-08

Arsenal, 100 mln Euro për Mbappe

Arsenali kërkon përforcime për sezonin e ardhshëm. Topçinjtë kanë hedhur sytë nga talenti i Monaco, Kylian Mbappe, i cili kërkohet edhe nga Real Madrid. Sipas Daily Mail, skuadra e drejtuar nga Arsene Wenger, për të mposhtur konkurrencën e spanjollëve është gati të derdhë në arkat