Rezultate te kerkimit per termin: +Mbarimi

Total: 802
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:07.795Z

Mbarimi i mandatit, gara për kryetarin e PS-së zhvillohet vitin e ardhshëm

Procesi Më 26 shtator Edi Rama përfundoi mandatin e tij të tretë në krye të socialistëve shqiptarë Kandidaturat  Konfirmimi - Ashtu si dhe parashikohet, asnjë anëtar i PS-së nuk është futur deri tani në garë si rival i Ramës për mandatin e katërt. Zgjedhjet e radhës pritet të j

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:18.864Z

Graciano-Liamit ti po shteron ke mbaruar-Liami mbarimi im eshte fundi yt

Banoret ndodhen ne dhomen e ndenjes dhe ne nje moment Liami flet ne vesh me Erionin dhe Gracianos i duket sikur ai flet per te dhe ketu lind nje debat. Graciano mendon se Liami po i kerkonte Erionit qe te nominojne Gracianon. Te dy debatojne duke perdorur ironi e ofendime te shumta. Duke debatua

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:31.488Z

Mbarimi i pushimeve, si ta përballoni stresin e kthimit

Ju ktheheni në shtëpi, por përfitimet e verës mbeten: zbuloni se si të ruani mirëqenien edhe në ditët në qytet Melankoli, humori në tokë dhe nervozizëm: kthimi nga pushimet është thjesht një moment i vogël. Nuk bëhet fjalë vetëm për trishtimin, sepse momentet dhe kohën e lirë q

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:35.315Z

Kosova ne Laprake do projekt do te kete nje date fillimi e nje mbarimi

Transmetuar me 01052015 - 1109 Tirane 1 maj 2015 NOAal- Kandidati demokrat per kryebashkiak ne Tirane Halim Kosova u takua me banore te Laprakes per tu njohur me shqetesimet e tyrebr br Duke folur me ta Kosova tha se cdo projekt do te kete nje date fillim

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:11.718Z

Mbarimi i festave, Tirana nis normalitetin

Tirana ka hyrë në një vit të ri kalendarik, duke mbajtur ende mbi shpatulla atmosferën festive, ndonëse jeta ka nisur të gjallërohet. Lëvizja e kalimtareve e lokalet e para që kanë hapur dyert, janë treguesit që jeta normalizohet. TIRANE- Kryeqyteti ka nisur të zgjohet pas dy dit

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:33.356Z

PD: Procedura për zëvendësimin e kryeprokurorit është antikushtetuese

Partia Demokratike sot në një komunikatë për shtyp ka dal me qëndrim për procedurat e nisura për zëvendësimin e Prokurorit të Përgjithshëm. Në letrën nisur krye parlamentarit, Gramoz Ruçi,  shkruhet se procedurat  e nisura janë antikushtetuese . Në lëtrën e PD-së shkruhet se mb

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:54.728Z

Gjenden mbetje mortore në Prizren, dyshohet për viktimë të luftës

Në lagjen "Tusuz" të Prizrenit saktësisht në varrezat e kësaj pjese të qytetit ditën e hënë janë gjetur mbetje mortore të një personi i cili dyshohet se është varrosur gjatë luftës. Kjo është hasur nga disa qytetar të cilët kanë qenë duke e hapur një varr ndërsa menjëherë

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama