Rezultate te kerkimit per termin: +Mbas

Meta: total 1000 / total_found 9509 / time 0.004 / keyword[0] mbas / docs[0] 9509 / hits[0] 14040 /
No Pic available
  • 2017-06-24

Pas zgjedhjeve do kesh probleme dhunohet dhe kërcënohet 24-vjeçari

Dy persona janë shpallur në kërkim nga policia e Kavajës, pas denoncimit të një 24-vjeçari, i cili pretendon se dy persona e kanë qëlluar dhe më pas kërcënuar se do ketë probleme pas zgjedhjeve. Policia thotë se ka shpallur në kërkim shtetasit A.S 59 vjeç dhe B.Xh 30 vjeç të dy ng

No Pic available
  • 2017-06-22

Amber Rose tregon asetet e bollshme

Ajo pothuajse theu internetin me postimin e  saj të fundit   në rrjetin e saj social Instagram, duke zbuluar pjesët e saj të fshehta . 33 vjecarja ka tërhequr vëmendjen mbrëmjen e së martës  në hotelin Roosvevelt të Hollivudit, ku me një fustan mbas trupit LBD mori pj

No Pic available
  • 2017-06-16

Shpërthimi i Metës: Rilindja shfarosi vlerat, Basha lider pa karakter

Ish-Kryetari i  LSI-së, Ilir Meta, shpërtheu në akuza kundër Edi Ramës dhe Lulzim Bashës. Në mitinguin masiv në sheshin Nënë Tereza, Meta tha se Rilindja është sëmundje që ka shfarosur të gjitha vlerat në Shqipëri, ndërsa për Bashën tha se demokratët janë mësuar me lider

Do pranonte transfuzion gjaku nga një grek? Ja si përgjigjet Idrizi
  • 2017-06-15

Do pranonte transfuzion gjaku nga një grek? Ja si përgjigjet Idrizi

Kreu i PDIU-së , Shpëtim Idrizi, i ftuar në Fiks fare, deklaroi se do ti bashkohet në koalocion forcës politike që do të fitojë këto zgjedhje por me një kusht, që të pranojnë  të mbështes çështjen çame me hapa konkretë. Mes batuash, kreu i PDIU tha se çështja çame është më

No Pic available
  • 2017-06-15

A do të pranonte transfuzion gjaku nga një grek? Ja përgjigja e Shpëtim Idrizit

Kreu I PDIU-së, Shpëtim Idrizi, i ftuar në Fiks fare, deklaroi se do ti bashkohen në koalicion forcës politike që do të fitojë këto zgjedhje, por me një kusht, që të pranojnë  të mbështesin çështjen çame me hapa konkretë. Idrizi tha se çështja çame është më e fortë në P

No Pic available
  • 2017-06-15

Mediu: Votë për Republikën e re, forcim ekonomisë

Në takimin me strukturat në Tiranë, Fatmir Mediu  kërkoi votën për PD për të larguar qeverinë Rama-Meta, të cilën e bëri përgjegjëse se me dështimet e njëpasnjëshme, varfëroi shqiptarët. Kryetari i Republikanëve, tha se programi i PD për ulje taksash, synon rritjen e mirëq

No Pic available
  • 2017-06-15

Kush mund ta shkarkojë gjyqtaren Majlinda Andrea?

Gjyqtarja Majlinda Andrea është dënuar nga gjykata me 4 vite të konvertuar në tre vite shërbim prove. por tashmë sistemi i drejtësisë është në ngërç, pasi gjyqtarja nuk mund të shkarkohet. Kjo për shkak të amullisë që ka krijuar reforma në drejtësi ku me ligjin e ri duhet të is