Rezultate te kerkimit per termin: +Mbetem

Meta: total 1000 / total_found 3034 / time 0.001 / keyword[0] mbetem / docs[0] 3034 / hits[0] 3363 /
Pezullimi i Strakoshës, reagon i ati: Mbështes Panuçin, ja e vërteta
  • 2019-03-19

Pezullimi i Strakoshës, reagon i ati: Mbështes Panuçin, ja e vërteta

Kombëtarja është momenti i krenarisë për çdo futbollist. E kush më mirë se një ish-kapiten, një ish-portier dhe një ish-legjendë që e ka veshur prej dekadash ngjyrën kuqezi mund ta dijë këtë. Kristian Panuçi ka mbajtur një standard të lartë, edhe kur është bërë fjalë për n

E kapi Vettingu, letër e prokurores për ndërkombëtarët!
  • 2019-03-04

E kapi Vettingu, letër e prokurores për ndërkombëtarët!

Prokurorja e Tiranës Antoneta Sevdari pas shkarkimit nga detyra nga Kolegji i Posaçëm të Apelimit, për pamjaftueshmëri në deklarimin e pasurisë dhe cenim të besimit të publikut te drejtësia, u ka dërguar një letër të hapur ndërkombëtarëve. Në këtë letër drejtuar ndërkombëta

SPAK-u, kreu i KLP-së: Kandidatët duhet të kalojnë Vettingun
  • 2018-12-28

SPAK-u, kreu i KLP-së: Kandidatët duhet të kalojnë Vettingun

Kur mund të fillojë emërimi i prokurorëve për në SPAK? Kjo është pyetja në mendjen e të gjithëve, përgjigjet Gent Ibrahimi. Tashmë, pyetja për SPAK-un dhe për prokurorin e përgjithshëm është pjesë e përditshmërisë së Gent Ibrahimit, por edhe anëtarëve të tjerë të KLP-s

Kapiteni i Romës parashikon të ardhmen
  • 2018-12-21

Kapiteni i Romës parashikon të ardhmen

Kapiteni dhe legjenda e Romës, Daniele De Rossi nuk do të udhëtojë me verdhekuqtë drejt Torinos, për tu përballur me Juventusin kryesues, për shkak të një dëmtimi që po e mban prej javësh larg fushave të blerta. Vetë mesfushori veteran pranon se ky është dëmtimi më i rëndë në k

Protestat, kryeministri i Francës pranon gabimin: Ne nuk i dëgjuam njerëzit!
  • 2018-12-17

Protestat, kryeministri i Francës pranon gabimin: Ne nuk i dëgjuam njerëzit!

Kryeministri francez Edouard Philippe ka pranuar se qeveria ka bërë gabime në mënyrën sesi i ka trajtuar protestat masive të Jelekëve të Verdhë që kanë kapluar vendin gjate pesë javëve të fundit. “Ne bëmë gabime. Ne nuk e dëgjuam Mjaftin e artikuluar nga populli francez. Mbete

No Pic available
  • 2018-12-05

A do jetë ai opozitari që do sfidojë Veliajn? Manjani: Ja si është e vërteta

Përkrah Jorida Tabakut dhe Dashamir Shehit nga PD, emri i tij është lakuar si ai i një kandidati të mundshëm , që opozita e bashkuar mund të vendosë përballë kryebashkiakut Erion Veliaj në Tiranë, në zgjedhjet lokale të 30 qershorit 2019. Por, Ylli Manjani me një postim të gjatë n

No Pic available
  • 2018-12-05

A do jetë opozitari që do sfidojë Veliajn? Manjani sqaron të vërtetën

Përkrah Jorida Tabakut dhe Dashamir Shehit nga PD, emri i tij është lakuar si ai i një kandidati të mundshëm , që opozita e bashkuar mund të vendosë përballë kryebashkiakut Erion Veliaj në Tiranë, në zgjedhjet lokale të 30 qershorit 2019. Por, Ylli Manjani me një postim të gjatë n