Rezultate te kerkimit per termin: +Mbrmjen

Total: 150
No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.857Z

Arrestohet autori i vrasjes s 46 vjearit Bega

Nj 24 vjear nga Durrsi u arrestua t premten n mngjes, si autor i vrasjes me arm zjarri t shtetasit Hysen Bega , mbrmjen e djeshme n qytetin e Shijakut. Burime nga policia e Shijakut bn t ditur se 24 vjeari Nazmi Ramilli nga fshati Hardhisht i Durrsit u shoqrua mbrmjen e djeshme n komisariatin e poli

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:53.060Z

Arrestohen 2 vllezr

Durrs(start)- Policia e Durrsit ka prangosur mbrmjen e shkuar dy vllezr, t dyshuar si autor t nj tentative pr vrasje. Kshtu, pranga i jan vn shtetasi Orges dhe i vllai Andis Hushi, 23 vje dhe 20 vje. Dy vllezrit jan banor n fshatin Bilalas, t komuns Manzs n Durrs. Ata krkoheshin nga policia prej nj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:39.349Z

Amerikë, emigranti shqiptar vret gruan dhe veten

Tragjedia Burri ka vrar gruan dhe m pas i ka dhn fund jets edhe pr vete. Ngjarja e rnd me protagonist nj familje shqiptare, ka ndodhur mbrmjen e tri ditve m par n Uestland t Miiganit. Policia lokale e London Taunit kat ditur se sht duke hetuar n lidhje me kt ngjarje, q sht cilsuar si vrasje dhe vet

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.353Z

Viktima e Lezhs, shtetas italian

Policia ka arritur t idetifikoj personin q u gjet i vdekur n makinn e tij mbrmjen e djeshme n qytetin e Lezhs. Viktima sht italian dhe quhet Pascuale Peruzi. Makina me t ciln udhtonte shtetasi italian u prplas me nj fadrom dhe m pas mori flak duke marr jetn e drejtuesit t mjetit.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.990Z

Vdes 50 vjeari nga zetori

Nj 50-vjear humbi jetn mbrmjen e djeshme, n fshatin Agim t Libofshs, n rrethin e Fierit. Xhevit Biaku psoi aksident rreth ors 17:00 t dits s mart, kur u kap nga freza ndrsa po zbriste nga zetori. Ndonse familjart e tij e drguan n Spitalin e Fierit, ai humbi jetn rreth mesnats pr shkak t plagve t rnd

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:29.195Z

Bulqizë, kapen 4 kamionë me krom të vjedhur në minierë

Policia: Sasia e kromit t vjedhur shkon n rreth 150 ton, q kapin vlern e 25 mij dollarve Policia e Bulqizs, gjat nj operacioni t zhvilluar n mbrmjen e s premtes, ka bllokuar 4 kamion t ngarkuar me krom t vjedhur n zonn jugore t miniers, e quajtur ndryshe “Zona D”. Burime nga policia lok

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:27.951Z

Tentohet grabitja e pikës së transfertave, gjatë arratisë plagoset me plumb taksisti

Durrs Policia ende n krkim t autorit. Sulmon pr t grabitur edhe nj automjet Tenton t grabis pikn e transfertave t t hollave, policia prej 48 orsh n krkim t tij. Ngjarja ka ndodhur mbrmjen e s hns, rreth ors 20:35 n Sukth, t Durrsit n lokalin n pronsi t 55-vjearit H.Salillari, banues n lagjen Perimo

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama