Rezultate te kerkimit per termin: +Mbr

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:37.473Z

Shayk zbukuron mbrëmjen gala

 E ftuara e nderit në ceremoninë gala të “Spa Awards 2014” në Baden-Baden, Gjermani, Irina Shayk nuk i zhgënjeu as këtë herë pritshmëritë. Supermodelja ruse, siç është mësuar zakonisht, mrekulloi publikun n&eum

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:51.566Z

Sëmuret Genta - anulon mbrëmjet

Këngëtraja Genta Ismaili nuk ka arritur të mbaj mbrëmjet e fundit ku ishte e pronotuar. Ajo, ka lënë të zhëenyer adhuruesit në Prishtinë dhe Prizren. Mungesen e saj në këto mbrëmje, këngëtarja e ka arsyetuar duke thën&eu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:17.766Z

Nisin "Mbrëmjet Strugane të Poezisë"

STRUGE- Kanë filluar mbrëmë "Mbrëmjet Strugane të Poezisë". Laureat i sivjetmë i këtij manifestimi ndërkombëtarë të poezisë, i 48-ti në radhë do të jetë poeti slloven Tomazh Shalamun, i cili ka mbërritur dy dit

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:30.909Z

Ledri u kthehet mbrëmjeve në Kosovë

Ka qenë shumë i angazhuar me mbrëmje muzikore të cilat i ka mbajtur në qytete të ndryshme në Diasporë ku përveç që i ka mbushur sallat plotë me simpatizues ai i ka argëtuar ata me hitet e tij. Por, reperi Ledri Vula tashmë i &e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:48.838Z

Tiranë, mbrëmja"Grand Ballonë Opera"

TIRANE- Teatri Kombëtar i Operas dhe Baletit organizoi mbrëmjen e djeshme, në prag të festës së ndërrimit të viteve, koncertin festiv "Grand Ballo në Opera", një aktivitet i kthyer tashmë në traditë. Hapja e mbrëmjes, u bë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:12.591Z

Kosova Philanthropists mbrëmje humanitare në New York (Foto)

Nën patronazhin e z.Fadil Berisha, organizata jo-fitimprurëse “Kosova’s Philanthropists” organizon mbrëmjen humanitare “Hand to Hand” në New York, më 15 Nëntor, në sallën historike “BB King” në Times Square. Nj&e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:25.270Z

Mbrëmja e “diamanteve”

Një mbrëmje gala e një prej linjave më të njohura në botë të prodhimit të diamanteve dhe bizhuterive të çmuara, “Tiffany & Co”, mblodhi në të disa disa prej aktoreve më të Hollivudit. Kate Hudson, Jessica B

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama