Rezultate te kerkimit per termin: +Mbretresha +Geraldin

Meta: total 5 / total_found 5 / time 0.000 / keyword[0] mbretresha / docs[0] 30 / hits[0] 37 / keyword[1] geraldin / docs[1] 651 / hits[1] 1159 /
No Pic available
  • 2010-06-11

Materniteti, vitin e shkuar, 41 bebe vdiqën në bark

Hapet departamenti i ri për edukatën shëndetësore të nënës dhe fëmijës Nuk arritn t shihnin dritn e diellit dhe as t ndienin prkdheljet nga duart e nns. Nj fmij sht nj bekim nga Zoti, por pr disa gra, ndrrat e tyre jan kputur n mes me vdekjen e foshnjs q n bark. Nuk jan p

No Pic available
  • 2010-04-11

Pushtimi i Shqipërisë, reportazh i rrallë i një reviste franceze

Zbulohet kopertina e revistës "Match" për dasmën e mbretit Zog Uaaaa!!! – ia bn kolegt e mi kur u tregova kopertinn e revists “Match” me fotografin e Mbretreshs Geraldin. Ajo aty sht me t vrtet e bukur. Reagimi i tyre nuk ishte shkaktuar vetm nga bu

No Pic available
  • 2010-02-17

"Mbretëresha Geraldinë" mbi 6200 lindje në vit

64% e grave n Maternitetin "Mbretsesha Geraldin" n kryeqytet, i kan sjell n jet bebet e tyre me an t lindjes normale, ndrsa pjesa tjetr kan kryer operacion cezarian. Kjo shifr u deklarua nga drejtori i spitalit, gjat analizs vjetore. Gjat nj viti, mjekt obsetr gjinekolog, realizojn mbi 62

No Pic available
  • 2008-11-01

Rikompozimi i qeveris, ja lvizjet e mundshme

Ndryshimet n kabinetin qeveritar t Kryeministrit Sali Berisha jan thuajse t konfirmuara nga antar dhe drejtues s partis n mazhoranc. Duke filluar q nga aktort m t rndsishm brenda pozits, sikurse jan vet kryeministri Berisha, por dhe nnkryetarja e PD-s dhe Kryetarja e Kuvendit t Shqipris Jozefina Top

Vajza e Big Brother, detajet e para të hetimit për trafik
  • 2008-07-19

Vajza e Big Brother, detajet e para të hetimit për trafik

  Si ka dalë emri i Mardjola Baços në hetimin për vlonjaten Arjeta Gabaj. Historia e një vajze të shndërruar nga viktimë e prostitucionit në tutore TIRANË- Prokuroria e Përgjithshme, zbardh detaje të reja në lidhje me historinë evlonjates Arjeta Gabaj, në dosjen e s