Rezultate te kerkimit per termin: +Mbretresha +Geraldin

Total: 1
No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:55.784Z

"Mbretëresha Geraldinë" mbi 6200 lindje në vit

64% e grave n Maternitetin "Mbretsesha Geraldin" n kryeqytet, i kan sjell n jet bebet e tyre me an t lindjes normale, ndrsa pjesa tjetr kan kryer operacion cezarian. Kjo shifr u deklarua nga drejtori i spitalit, gjat analizs vjetore. Gjat nj viti, mjekt obsetr gjinekolog, realizojn mbi 62

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:15.478Z

Materniteti, vitin e shkuar, 41 bebe vdiqën në bark

Hapet departamenti i ri për edukatën shëndetësore të nënës dhe fëmijës Nuk arritn t shihnin dritn e diellit dhe as t ndienin prkdheljet nga duart e nns. Nj fmij sht nj bekim nga Zoti, por pr disa gra, ndrrat e tyre jan kputur n mes me vdekjen e foshnjs q n bark. Nuk jan p

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.847Z

Rikompozimi i qeveris, ja lvizjet e mundshme

Ndryshimet n kabinetin qeveritar t Kryeministrit Sali Berisha jan thuajse t konfirmuara nga antar dhe drejtues s partis n mazhoranc. Duke filluar q nga aktort m t rndsishm brenda pozits, sikurse jan vet kryeministri Berisha, por dhe nnkryetarja e PD-s dhe Kryetarja e Kuvendit t Shqipris Jozefina Top

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:05.896Z

Pushtimi i Shqipërisë, reportazh i rrallë i një reviste franceze

Zbulohet kopertina e revistës "Match" për dasmën e mbretit Zog Uaaaa!!! – ia bn kolegt e mi kur u tregova kopertinn e revists “Match” me fotografin e Mbretreshs Geraldin. Ajo aty sht me t vrtet e bukur. Reagimi i tyre nuk ishte shkaktuar vetm nga bu

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama