Rezultate te kerkimit per termin: +Mbreterine

Total: 470
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:39.925Z

Kryeministri Pa mbreterine e Zogut pavaresia nje iluzion

Berisha kerkon ridimensionimin e figures se Ahmet Zogut Duke kerkuar qe 100-vjetori i pavaresise ta gjeje vendin me Parlament dhe stadium te ri Kryeministri Sali Berisha ka kerkuar njeherazi edhe ridimensionimin e figures se Ahmet Zogut. Gjate mbledhjes se qeverise Berisha vleresoi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:15.266Z

Nishani ne Mbreterine e Bashkuar takim me Princin Charles

Transmetuar me 08122014 - 1000 Tirane 8 dhjetor 2014 NOAal- Presidenti Bujar Nishani se bashku me Zonjen e Pare Odeta Nishani u nis sot drejt Londres ku do te zhvilloje nje vizite ne Mbreterine e Bashkuarbr br Gjate kesaj vizite Kreu i Shtetit shqiptar do

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:39.244Z

Te studiosh ne Mbreterine e Bashkuar

Interviste me Megi Mazreku, market development manager ne Study in England. Te gjithe maturantet qe presin te perfundojne sivjet gjimnazin, kane nje mundesi te shkelqyer per te zgjedhur institucionin e duhur arsimor per ta. Behet fjale per institucionet e larta arsimore ne Mbreterine e Bashkuar, "An

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:46.675Z

Ministrja Gjosha vizite ne Mbreterine e Bashkuar

Ministrja e Integrimit Evropian Klajda Gjosha ndodhet per nje vizite zyrtare ne Mbreterine e Bashkuar ku pritet te zhvilloje nje seri takimesh me zyrtare te larte angleze per te lobuar per procesin e itegrimit te vendit ne Bashkimin Europian Ne axhende eshte planifikuar takimi me Ministrin e Shtetit

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:43.904Z

Presidenti Topi niset per nje vizite pune ne Mbreterine e Bashkuar.

2 nentor 2010 Presidenti i Republikes Prof. Dr. Bamir Topi se bashku me Zonjen e Pare Teuta Topi do te zhvilloje ne datat 2-5 nentor nje vizite pune ne Mbreterine e Bashkuar me ftese te Presidentit te Oksford Unionit Xhejms Kingston. Kryetari i Shtetit pritet te zhvilloje takime me Kryetaren e D

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:43.845Z

Presidenti Topi niset per nje vizite pune ne Mbreterine e Bashkuar

2 nentor 2010 Presidenti i Republikes Prof. Dr. Bamir Topi se bashku me Zonjen e Pare Teuta Topi do te zhvilloje ne datat 2-5 nentor nje vizite pune ne Mbreterine e Bashkuar me ftese te Presidentit te Oksford Unionit Xhejms Kingston. Kryetari i Shtetit pritet te zhvilloje takime me Kryetaren e D

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:43.899Z

Topi niset per nje vizite ne Mbreterine e Bashkuar

Kryetari i Shtetit pritet te zhvilloje takime me Kryetaren e Dhomes se Lordeve Baroneshen Helen Hejman Ministrin e Puneve te Jashtme per Evropen David Lidington si dhe Kryetarin e grupit mbareparlamentar te Parlamentit britanik per Shqiperine Mark Pritcard dhe parlamentaret e tjere te ketij grupi. N

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama