Rezultate te kerkimit per termin: +Mbretit

Total: 5668
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:03.895Z

Opera fatale e Mbretit Zog

Atentati ndaj Mbretit Zog në Vjenë më vitin 1931 në një film nga regjisori i njohur anglez, Nicolas Roegh/ Filmi do të shfaqet në ekranin e edicionit XI të Tirana Film Festival  Në foto: Aktorja Theresa Russell, gjatë interpretimit në rolin e Mbretit Zog. Ndërsa në Pallatin e Op

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:17.091Z

Eshtrat e mbretit Rikardi III

Eshtrat e mbretit Rikardi III E hene 04 Shkurt 2013 1456 Gjenden eshtrat e mbretit anglez Rikard IIIEkspertet kane konfirmuar zyrtarisht se skeleti i zbuluar poshte nje parking ne Leicester te Britanise eshte i Mbretit Rikard III Sipas tyre analizat e eshtrave tregojne se ai eshte mbreti anglez

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:03.490Z

Gjyqet e mbretit Zog për “borxhet”

Mbreti nuk ka dëshirë të paguaje asgjë dhe për çdo gjë që detyrohet ta verë dorën në xhep ndien një dhimbje fizike. Edhe kur pagesa vendosej në parim, gjithnjë jepej me vonesë të madhe me gjithë kujtesat që i bënim Mbretit. Gjithmonë shuma që ishte për t’u dërguar duhej të

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:20.136Z

Spanje Kupa e Mbretit ne Tring

brbrArome latine ne platformen Tring Duke filluar qe nga mbremje e sotme dhe per tre sezone rresht Copa Del Rey ose Kupa e Mbretit ne Spanje i bashkengjitet buqetes se futbollit ne platformen Tring Hd Kupa e Mbretit eshte nje turne vjetor ne Spanje Kampeonato De Espanja Copa De Su Majestad El Rey e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:23.196Z

FOTOT/ Në kthetrat e mbretit të xhunglës!

Këto foto janë shkrepur në një park natyror në Pretoria, Afrika e Jugut. Fotografi Karl-Heinz Fechter ka kapur momentet kur një luan sulmon të voglin e një gjirafe. Sulmi i egër zgjati disa minuta, derisa gjirafa e vogël u dorëzua.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:24.449Z

Kupa e Mbretit takimet e kthimit

brbrKupa e Mbretit rikthehet sonte perseri ne platformen Tring me takimet e kthimit te vlefshme per raundin e 18-ve Ne Ramon Sancez Pizuan luhet derbi andaluz mes Sevilja dhe Betis Te zotet e shtepise jane me superiore ne kete ndeshje pas fitores me rezultat te paster 2-0 ne fushen e rivaleve te pe

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:08.146Z

Kupa e Mbretit fiton Valencia

Valencia hodhi një hap të rëndësishëm drejt çerekfinaleve të Kupës së Mbretit në Spanjë, pas fitores 2-0 në fushën e Osasunas. Golat e Dani Parejos dhe Roberto Soldados hipotekojnë kualifikimin e skuadrës, që sipas ka

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama