Rezultate te kerkimit per termin: +Mbrohen

Total: 3386
No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:13.869Z

Kosove Serbet e arrestuar mbrohen ne liri

Kosove Serbet e arrestuar mbrohen ne liri E merkure 09 Janar 2013 1014 p styletext-align justify p Kosove Serbet e arrestuar mbrohen ne liriTe dhjete serbet qe jane arrestuar ne Gracanice jane liruar dhe do te mbrohen ne liri ka thene politikani serb nga pjesa veriore e Kosoves Kerstimir Pan

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:59.889Z

Ekipet e vogla mbrohen me 10 futbollistë

Sulmuesi i Interit, Giampaolo Pazzini është ankuar në taktikën negative të skuadrave të vogla në Serie A për të cilat thotë se mbrohen me nga 10 futbollistë. “Të gjitha ekipet e vogla që luajnë kundër nesh, mbrohen thellë dhe luajtën vetëm me kundërsulme. Të vetmet skuadra q

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:17.202Z

SHBA Mbrohen sulmet me aeroplanet pa ekuipazh

SHBA Mbrohen sulmet me aeroplanet pa ekuipazh E merkure 06 Shkurt 2013 0942 p styletext-align justify p SHBA Mbrohen sulmet me aeroplanet pa ekuipazhShtepia e Bardhe e ka mbrojtur perdorimin e aeroplaneve pa ekuipazh ne sulmet per vrasjen e te dyshuarve per terrorizem te al-Kaides edhe nese

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:33.556Z

Dobjani: Të mbrohen konsumatorët

 Konsumatorët duhet të mbrohen nga rritja e çmimit të energjisë. Kjo ishte kryefjala gjatë takimit të zhvilluar mes avokatit të popullit Ermir Dobjani dhe kryetarit të Entit Rregullator të Energjisë Elektrike Bujar Nepravishta. Qëllimi i këtij takimi ishte shkëmbimi i mendim

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:41.326Z

VIDEO/ Ndërtimet pa leje tani mbrohen duke kërcënuar me vetëflijim

Pesë gra të familjes Likollari në Pogradec kërcënojnë se do të hidhen nga një ndërtesë, të cilën pretendojnë se e kanë të ndërtuar me leje përgjatë liqenit, duke mos lejuar forcat e policisë lokale dhe ata të INUK që të ndërhyjë për prishjen e lokalit të të afërmit të

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:46.047Z

Financat, KQZ fton partitë të mbrohen

Para gjobitjes, Hoxhaj: Të 125 subjektet të marrin pjesë në mbledhjen e së enjtes Komisioni Qendror i Zgjedhjeve fton partitë fantazma të mbrohen në mbledhjen e së enjtes për vendimin ndëshkues që pritet të merret nga ky institucion. Të gjendur përballë situatës kaotike ku një pjes

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:19.348Z

Rama: Të mbrohen hapësirat e gjelbërta

Kreu i Bashkisë së Tiranës, Edi Rama ka vlerësuar punën e Policisë Bashkiake në analizën e punës 6-mujore të saj. Rama tha se nga strukturat e policisë është bërë puna më e mirë dhe kjo sipas tij është meritë e punonjësve në terren. Sa i përket çështjeve që lidhen me p

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama