Rezultate te kerkimit per termin: +Mbrojtsi

Meta: total 47 / total_found 47 / time 0.000 / keyword[0] mbrojtsi / docs[0] 47 / hits[0] 51 /
Bonucci thumbon romanistet Lani gojen forca Juve
  • 2014-10-08

Bonucci thumbon romanistet Lani gojen forca Juve

Leonardo Bonucci eshte kthyer pa diskutim ne personazhin kryesor te Juventus-Roma citon Supersportbr br Mbrojtesi pasi vendosi te dielen ndeshjen e Juventus Stadium me golin e tij ne minutat e fundit 1 dite me pas ka publikuar ne faqen e tij ne rrjetin social Twitter nje koment me te vertete thumb

Triumfon Ballack, kapiteni i Gjermanisë
  • 2010-09-02

Triumfon Ballack, kapiteni i Gjermanisë

Michael Ballack fiton betejn personale me Philipe Lahm pr t marr shiritin e kapitenit t prfaqsueses s Gjermanis. Mesfushori 33 vjecar do t rimarr detyrn e tij si kapiten i Gjermanis pas rikthimit n skuadr si pasoj e dmtimit. Beteja me mbrojtsin e Bayern Mynih, Lahm, q e zvendsoi at n Kupn e Bots Afr

No Pic available
  • 2010-09-02

Për Rat, Shqipëria është e paparashikueshme dhe ambicioze

Kundrshtari Edhe pse n letr, Shqipria nuk sht aspak favorite prball Rumanis, kundrshtart po mundohen n maksimum t mos i nnvlersojn kuqezinjt e Josip Kuzhes. Mbrojtsi i Shakhtar Donetsk, Razvan Rat, u shpreh dje se Shqipria, kundrshtari i par n Euro 2012, mund t duket nj rival i kalueshm, por ai nuk

No Pic available
  • 2010-09-02

Lëv: Balak do të jetë përsëri kapiteni

Gjermania Mikael Balak do t mbaj prsri shiritin e kapitenit t Kombtares gjermane. Ky sht konfirmimi i drejtuesit t stolit t “Mannschaft”, Joakim Lv. Prpara startit t Euro 2012, trajneri ka ndrhyr pr t mbyllur shtjen e shprthyer pas Kups s Bots 2010. Lv theksoi se Balak, q nuk sht prfshi

No Pic available
  • 2010-09-01

Curri: Do të japim maksimumin që humbja e 2007-s të mos përsëritet

Deklarata Mbrojtsi thekson se tashm ka nisur nj aventur e re dhe krkon rezultat n Rumani N mnyr t pashmangshme, ndeshja e par eliminatore e Euro 2012, q Shqipria do t luaj n fushn e Rumanis, rikthen n plan t par sfidn e fundit q kuqezinjt kan luajtur me kt kundrshtar. M 21 nntor 2007, prfaqsuesja e

No Pic available
  • 2010-09-01

Kielini: Juve është më inferiore se dy milanezet

Deklarata Xhorxho Kielini “voton” Milanin pr titullin kampion, megjithse sht luajtur vetm java e par e Seris A. “Nse Ibrahimovi bn t njjtat paraqitje si tek Interi, edhe i vetm ai mund ta fitoj titullin”, deklaroi mbrojtsi i Juventusit nga grumbullimi i Kombtares italiane. &

No Pic available
  • 2010-08-31

Teli: I kënaqur për rikthimin në skuadër

Mbrojtsi Trajneri Josip Kuzhe vendosi t rikthente Admir Telin n Kombtare, edhe pse mbrojtsi nuk ka qen i grumbulluar n miqsoret n prag t eliminatoreve t Euro 2012. Shkodrani, i cili militon me Karabak n kampionatin azerbajxhanas, sht shprehur mjaft i knaqur q rivishet kuqezi pas 14 muajve dhe krkon