Rezultate te kerkimit per termin: +Mbrostar +Ferko +Fier

Meta: total 68 / total_found 68 / time 0.000 / keyword[0] mbrostar / docs[0] 518 / hits[0] 669 / keyword[1] ferko / docs[1] 211 / hits[1] 277 / keyword[2] fier / docs[2] 25982 / hits[2] 47955 /
Fier, shtëpia tre katëshe kthehet në laborator droge
  • 2017-04-15

Fier, shtëpia tre katëshe kthehet në laborator droge

Një banesë tre katëshe në lagjen Kastriot në qytetin e Fierit është shfrytëzuar si laborator për kultivimin e drogës. Banesa ishte marrë me qera nga një person i cili është shpallur në kërkim ndërsa janë arrestuar 8 persona që mendohet se janë punëtorë në kultivimin e kanabisi

No Pic available
  • 2017-03-22

Vodhën 15 mln lekë në Al Petrol, arrestohet magazinieri, proçedohen 4 roje

Policia e Fierit ka vënë në pranga magazinierin e kompanisë “Al Petrol”, ndërsa ka nisur proçesim penal në gjendje të lirë për katër roje me akuzën e vjedhjes dhe shpërdorimit të detyrës. Sipas bluve, këta shtetas kanë abuzuar me detyrën duke i shkaktuar shtetit një d

15 mln lekë dëm Al Petrol-it, arrestohet magazinieri, procedohen 4 roje
  • 2017-03-22

15 mln lekë dëm Al Petrol-it, arrestohet magazinieri, procedohen 4 roje

Policia e Fierit ka vënë në pranga magazinierin e kompanisë Al Petrol, ndërsa ka nisur procedim penal në gjendje të lirë për katër roje me akuzën e vjedhjes dhe shpërdorimit të detyrës. Sipas bluve, këta shtetas kanë abuzuar me detyrën, duke i shkaktuar shtetit një dëm prej 15.000

Fier, plagoset me thikë 35-vjeçari; arrestohet autori
  • 2017-02-17

Fier, plagoset me thikë 35-vjeçari; arrestohet autori

Godet disa herë me thikë një shtetas, policia e Fierit zbardh ngjarjen dhe arreston në flagrancë autorin e dyshuar. Ngjarja ka ndodhur në lagjen Mbrostar Ferko,  ku është  goditur disa herë me thikë në trup shtetasi E.B, 35 vjeç, banues në lagjen Liri Fier. Menjëherë pas marrjes së

No Pic available
  • 2016-12-14

Tensioni i ulët, banorët e Mbrostar Ferkos: Probleme me energjinë

Banorët e një lagjeje të Fierit kërkojnë zëvendësimin e rrjetit të energjisë elektrike, pasi thonë se tensioni është aq i ulët sa po u dëmton pajisjet elektroshtëpiake. Banorët thonë se shkak është amortizimi i rrjetit të energjisë elektrike. Ndërkohë OSHEE në Fier pohon se s

No Pic available
  • 2016-10-11

Fier, sekuestrohen 133 kg kanabis në një furgon, arrestohet shoferi

Policia e Fierit ka sekuestruar një sasi prej 133 kilogram kanabis sativa, e cila u gjet në një furgon. Në kuadër të operacionit të koduar Topoja blutë e Fierit arrestuan shtetasin Gëzim Ferko, 56 vjeç, banues në lagjen Mbrostar Ferko në Fier. Arrestimi i këtij shtetasi u bë pasi në a

Transportonte 133 kg droge arrestohet nje person ne Fier
  • 2016-10-11

Transportonte 133 kg droge arrestohet nje person ne Fier

Fier 11 tetor 2016 NOAal- Nje operacion i policise se Fierit i koduar Topoja ka zbuluar dhe sekuestruar 133 kilograme lende narkotike duke vene ne pranga nje person i cili po bente transportin me makinebr br Ne kuader te ketij operacionit antidroge mbi bazen e informacioneve te marra ne rruge oper