Rezultate te kerkimit per termin: +Me +Edi +Ramen

Total: 3950
No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:10.553Z

Berisha: Me edi Ramen kam bashkepunuar mire

Kryeministri Sali Berisha, duke cilesuar koalicionin e ri qeverises me LSI-ne si me te mirin e mundshem, tha dje se do t'i shtrije doren opozites socialiste per bashkepunim. Ne reagimin e pare publik, pas mbylljes se ankimimit ne Komisionin Qendror te Zgjedhjeve, kreu i qeverise perjashtoi nga axhen

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:55.371Z

Fotoja me Obamen PD Gati kallezimi penal per Edi Ramen

Transmetuar me 01072016 - 1903 Tirane 1 korrik 2016 NOAal - Pas pranimit te akuzave nga shqiptaro-amerikani Bilal  Shehu se kishte paguar 80 mije dollare per te marre biletat ne aktivitetin e Obames Partia Demokratike ne Tirane ka

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:42.445Z

Bregu Sfidoj ligjerisht Edi Ramen

Ministrja e Integrimit Majlinda Bregu e cila ditet e fundit eshte vene ne qender te akuzave te opozites se familja e saj ka lidhje me mafian ndersa vete ajo ka fshehur pasurine ka deklaruar se denoncon ligjerisht kreun socialist Edi Rama. Ne nje konference per shtyp ministrja Bregu th

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:51.745Z

Meta, akuza për Ina dhe Edi Ramen

Kryetari i LSI-së Ilir Meta nga Korça ka shpërthyer ne akuza politike e personale ndaj prokurores se përgjithshme Ina Rama, liderit Socialist Edi Rama dhe ish-ministrit Dritan Prifti. Pas kërkesës se prokurorisë se përgjithshme për heqjen e imunitetit te dy deputeteve Meta dhe Prifti, kre

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:04.475Z

Meksi: Berisha te komunikoje drejtperdrejt me Edi Ramen

Deputetja e Partise Socialiste, Ermelinda Meksi, i tha dje kreut te qeverise Sali Berisha, qe ne qofte se kerkon dialog dhe bashkepunim, mund te komunikoje direkt me kundershtarin e tij, Edi Rama, jo te delegoje persona. Duke marre fjalen pas kryeministrit Sali Berisha, socialistja Meksi tha se Beri

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:43.700Z

Gjana: S'kemi akuzuar Edi Ramen per numrin e grave

Deputeti i Partise Demokratike, Jemin Gjana deklaroi dje se PD nuk e ka akuzuar Ramen per numrin e grave dhe te divorceve, por per faktin se ai eshte nje perdhunues arrogant. "Nese kemi ngacmuar Edi Ramen per numrin e divorceve te tij, dhe numrin e grave me te cilat ai shkon ne shtratin martesor, jo

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:41.134Z

Blushi Rilindja falimentoi bashke me Edi Ramen

Transmetuar me 21032016 - 2221 Ben Blushi ka vazhduar debatin politik dhe betejen e tij kunder kryetarit te Partise Socialiste Edi Rama I ftuar ne emisionin Top Story deputeti i Partise Socialiste paraqiti argumentet e tij se perse e

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama