Rezultate te kerkimit per termin: +Me +Kroacin

Total: 643
No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:55.046Z

Norvegjia befason Kroacinë (Video)

Skuadra e Norvegjisë ka arritur një fitore të rëndësishme në kampionatin evropian, duke befasuar Kroacinë, me rezultat 2-0. Dy golat u shënuan në pjesën e dytë nga mesfushori Berget në minutat 51’ dhe 69’. AdPlatformZone = {id:

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:15.516Z

UEFA dënon Kroacinë

Institucioni më i madh i futbollit evropian, UEFA, ka dënuar Kroacinë, për incidentet që tifozët e kësaj të fundit, shkaktuan në ndeshjen me Italinë. Tifozët kroat gjatë ndeshjes Itali – Kroaci, e vlefshme për eliminatoret e Eur

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:57.266Z

Hungaria përfundon murin me gjemba në kufirin me Kroacinë

Hungaria ka njoftuar se muri me gjemba prej katër metrash i lartë përgjatë kufirit me Kroacinë është përfunduar. Hungaria është duke përforcuar edhe kufitjë me Kroacinë, afërm fshtatit Beremend, me disa seri të telave me gjem

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:57.016Z

BE kërcënon Kroacinë me sanksione

Bashkimi Evropian ka kërcënuar Kroacinë me sanksione, për shkak të disa amendamenteve kontroverse në ligjin e saj të ekstradimit. Komisionarja për drejtësi e BE-së, Viviane Reding, ka thënë se aderimi i Kroacisë në zonën e S

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:58.489Z

Spanja, e bronztë në Evropian, mposhtë Kroacinë

Spanja e ka fituar medaljen e bronztë në Kampionatin Evropian të basketbollit ‘Eurobasket 2013’ pasi në luftën për pozitën e tretë e mposhti Kroacinë me rezultat 92-66.  Kroatët nuk u treguan kundërshtarë të denjë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.848Z

NATO fton n Aleanc Shqiprin dhe Kroacin, jasht Maqedonia

Ora 13: 33 Presidenti Bamir Topi me nj fjalim emocionant ka prshndetur vendimin e sotm t vendeve antare t NATO-s, pr ftesn n Aleanc t Shqipris duke e cilsuar at si nj arritje t gjith klass politike shqiptar, pozit dh eopozit si dhe nj merit pr popullin shqiptar. Shqipria sot dshmon se liria dhe d

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:40.606Z

Spanja nxjerr jashtë Kroacinë

KIEV-Ndeshjet e fundit të këtij grupi kanë çuar për në turin tjetër të kaltërit, ndërkohë që Spanja kishte një mision disi më të lehtë ndaj kroatëve. Në takimin tjetër, Spanja e ka dominuar përballj

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama