Rezultate te kerkimit per termin: +Me +Ministrin

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:48.854Z

Ambasadori amerikan takim me Ministrin Tahiri

Ambasadori amerikan Donald Lu po zhvillon një takim që prej orës 13:00 me Ministrin e Brendshëm Saimir Tahiri. Nuk dihen motivet e takimit, por ai mbahet pas atij me liderin e opozitës Basha. Ambasada amerikane ka qenë shumë aktive dhe ka mbajtur disa qëndrime të hapura publike, duke kë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:53.973Z

Rama, takim me ministrin e Jashtëm francez

Kryeministri Edi Rama ka zhvilluar një takim gjatë ditës së sotme me ministrin e Jashtëm të Francës, Laurent Fabius. Lajmi bëhet me dije nga Rama, i cili e ka shoqëruar këtë takim edhe me një foto. Me ministrin e Jashtëm francez Laurent Fabius. Takim plot shpresa e anga

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:33.642Z

Ambasadori amerikan tjetër takim me Ministrin Tahiri

Ambasadori amerikan në Tiranë Donald Lu zhvilloi sërisht në mesditë një tjetër takim me Ministrin e Brendshëm Saimir Tahiri. Takimi është mbajtur pa media, në zyrën e Tahirit dhe nuk dihen detaje nga biseda mes tyre. Mësohet se ambasadori ka shkuar i vetëm në takim, ndryshe nga 2

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:18.492Z

Juristja nuk pranon pajtim me ministrin

Tirane - Studentja kandidate per Magjistrature nuk pranon pajtimin me ministrin e Drejtesise, Enkelejd Alibeaj dhe me drejtoreshen e shkolles. Deshton seanca e zhvilluar dje qe linte ne dispozicion te paleve mundesine per marreveshje ne lidhje me padine per demshperblim moral nga Rudina Murataj, e c

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:52.790Z

Ambasadori Arvizu takim me ministrin Imami

Ambasadori i SHBA-së në Tiranë Aleksandër Arvizu ka vizituar sot Ministrinë e Mbrojtjes ku është takuar me kreun e saj Arben Imami. Vizita e diplomatit amerikan në ministrinë e mbrojtjes vjen në një moment kur ky institucion është ak

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:33.474Z

Në takimin me ministrin Alibeaj, Busek:

Koordinatori i Paktit të Stabilitetit për Evropën Juglindore, z. Erhard Busek, përgëzon ministrin e Drejtësisë për hapat e ndërmarrë në ndryshimin e ligjeve me qëllim përmirësimin e klimës së biznesit në vend dhe reduktimin të korrupsionit. “Qeveria shqiptare po bën përpjekje m

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:35.116Z

Carla Bruni, lidhje me ministrin e Jashtëm francez

Share Pavarësisht se është larguar nga pallati presidencial, Carla Bruni vazhdon që të jetë në qendër të mediave franceze. Sipas mediave, modelja dhe këngëtarja e njohur duket se ka pasur një lidhje të fshehtë dhe pasionante me ministrin e Jashtëm të sapoemëruar, Laurent Fabus. Kj

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama