Rezultate te kerkimit per termin: +Me +Ramn

Meta: total 154 / total_found 154 / time 0.000 / keyword[0] ramn / docs[0] 154 / hits[0] 186 /
Naco takime ne Spanje Lufte korrupsionit terrorrizmit dhe narkotrafikut
  • 2015-02-18

Naco takime ne Spanje Lufte korrupsionit terrorrizmit dhe narkotrafikut

Transmetuar me 18022015 - 1122 Madrid 18 shkurt 2015 NOAal- Ministri i Drejtesise Nasip Naco ndodhet ne Spanje ne kuader te intensifikimit dhe thellimit te bashkepunimit ne fusha me interes te perbashket ne sistemin e drejtesise mes dy vendevebr br Ne nis

PPSH Marko Dajti leter pikante presidentit Obama
  • 2014-06-03

PPSH Marko Dajti leter pikante presidentit Obama

Transmetuar me 03062014 - 2304 Kryetari i Partise se Punes se Shqiperise se Riorganizuar Marko Dajti i dergon nje leter-kerkese Presidentit te Shteteve te Bashkuara te Amerikesbr br Kreu i partise ne koalicion me Edi Ramen hedh kritika te shumta ndaj poli

Rama: Axhenda e vetme, statusi. Berisha: S'ta japin, ty të shumëzojnë me zero
  • 2014-05-29

Rama: Axhenda e vetme, statusi. Berisha: S'ta japin, ty të shumëzojnë me zero

TIRANË- “Akt për ti mbyllur gojën opozitës”. E kanë cilësuar kështu të djathtët në seancën e sotme parlamentare incidentin e dy ditëve më parë të rrahjes mes deputetëve. Si kundërpërgjigje, një nga deputetët e PS, Taulant Balla theksoi se opozita po mundohet që me k

Prse PD ka t drejtë pr Ilir Metn?
  • 2014-03-24

Prse PD ka t drejtë pr Ilir Metn?

Nga Mero Baze   Ilir Meta m n fund u prball me nj sulm t strukturuar nga Partia Demokratike. N nj deklarat zyrtare t partis m t madhe opozitare, Ilir Meta fajsohej për sulmin dhe shkatërrimin e institucioneve të pavarura, për reduktimin e hapësirës së debatit në Kuvend për opozit

Komenti/ Vetëm qyqet s’kanë fole
  • 2012-07-29

Komenti/ Vetëm qyqet s’kanë fole

29-07-2012 / Gazeta 55 Që partia Socialiste ishte një fole grerëzash nuk ishte ndonjë sekret, por që brenda folesë të gjendej një “Qyq” kjo po që ishte krejt e panjohur. Në një postim në rrjetin social facebook, deputeti i

No Pic available
  • 2012-05-30

Presidenti Berisha Mazhoranca ne lartesine e kerkesave kushtetuese

Pas dështimit të konsensusit mes mazhorancës dhe opozitës në raundin e parë të zgjedhjes së presidnetit, kryeministri i vendit Sali Berisha, është shprehur në Kuvend se pavarësisht marrëevhsjes me LSI-në për zgjedhjen e presi

Vazhdon protesta te KQZ ambasadoret takohen me Ramen
  • 2011-05-20

Vazhdon protesta te KQZ ambasadoret takohen me Ramen

E perditesuar - 2055 - VAZHDON PROTESTA DHE NUMRIMI N KQZ Vazhdon numerimi i votave te pavlefshme ne Komisionin Qendror te Zgjedhjeve duke e cuar keshtu ne 84 numrin e kutive te hapura. Nga numerimi i deritanishem kandidati demokrat Lulzim Basha la 138 vota kundrej 59 votave qe ka marre Edi Rama.