Rezultate te kerkimit per termin: +Mediat

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:02.945Z

Maqedoni mediat jo profesionale

Mediat në Shkup, duket se nuk kanë kryer një raportim profesional gjatë fushatës elektorale dhe ditën e zgjedhjeve. Këtë e konfirmon numri i lartë i sanksioneve që ka vendosur Këshilli për Radiodifuzionin, ndaj shumë tele

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:01.801Z

Mediat serbe mbrojne dhunen

brbrMediat serbe kane shenjestruar vellain e kryeministrit shqiptar Olsi Rama duke e akuzuar ate si personin qe kontrollonte dronin e telekomanduar Radio Televizioni Serb shkruan ne lajmin kryesor te tij se Vellai i Kryeministrit shqiptar eshte i dyshuari kryesor per incidentin ne stadium Ne kete sh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:21.151Z

Mediat dhe Politika

Nga Gezim MEKULI, Oslo - Norvegji Te shqiptaret, dikur, familja dhe mesuesi kishte autoritet te fuqishem. Sot kjo nuk qendron. Mirepo koheve te fundit, ne shoqerine tone, kemi ne rritje nje autoritet te ri; eshte ky autoriteti i "eksperteve dhe analisteve politik". Mediat shqipe nen ndikim te "anal

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:14.181Z

Mediat serbe: Shqiptarët provokojnë përsëri

Ndeshja e sotme miqësore e zhvilluar në Prishtinë, mes Kosovës dhe Shqipërisë nuk ka kaluar pa komentuar nga mediat më të rëndësishme serbe. Madje, ato kanë kaluar edhe më tej, teksa më shumë se për eventin, ka preferuar ta trajtojnë edhe me nota politike. Kështu, Telegraf.rs cit

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:11.274Z

Mediat, parimet dhe politikanët

Nga Mon ZhubiKëto ditë në Kosovë ka patur edhe keqkuptime për vendimin e qeverisë së z. Berisha për të bllokuar botimin e gazetës “TemA”. Një pjesë e madhe e të keqkuptuarve e shikojnë përballjen si konflikt personal mes kryeministrit, Sali Berisha, dhe botuesit dhe gazetarit Mero

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:19.251Z

Mediat portugeze vlerësojnë kuqezinjtë

Pas barazimit të Shqipërisë ndaj Danimarkës më shumë kanë festuar portugezët dhe suedezët të cilët tashmë janë plotësisht në garë për një kualifikim. Mediat portugeze kanë shkruar se barazimi i kuqezinjve ndaj Danezeve bën që këta të fundit të mos kenë mundësi të trukojnë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:47.687Z

Mediat ldquokryqezojnerdquo Italine

Mediat italiane e kanë cilësuar si fatkeqësi kombëtare humbjen e turpshme të Italisë ndaj Kosta Rikës. Gianni Riotta, analisti sportiv i të përditshmes “La Stampa”,  ka shkruar se entuziazmi i botërorit iku pas fitores s&

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama