Rezultate te kerkimit per termin: +Mediat

Meta: total 1000 / total_found 84929 / time 0.034 / keyword[0] mediat / docs[0] 84929 / hits[0] 101270 /
PD Rama nuk e shpetoi dot drogen e Bushit prokuroria aksion pa dijenine e qeverise
  • 2016-10-20

PD Rama nuk e shpetoi dot drogen e Bushit prokuroria aksion pa dijenine e qeverise

Transmetuar me 19102016 - 1355 Tirane 19 tetor 2016 NOAal - Deputeti i Partise Demokratike Flamur Noka ne nje dalje per mediat nga selia blu ka folur per aksionin antidroge ne Kruje ku ka thene se qeveria nuk ka arritur dot te shpeto

Ke kaluar shume kohe duke gatuar babai djeg me uje te valuar te bijen si ndeshkim
  • 2016-10-20

Ke kaluar shume kohe duke gatuar babai djeg me uje te valuar te bijen si ndeshkim

Itali 19 tetor 2016 NOAal - Nje vajze e re adoleshente eshte ndeshkuar rende nga babai i saj pasi kjo e fundit ka kaluar shume kohe ne kuzhine duke gatuarbr br Ngjarja ka ndodhur ne Ravigo te Italise ku burri me origjine shqiptare si ndeshkim per vajzen e tij i ka hedhur mbi trup nje ene me uje te

No Pic available
  • 2016-10-20

Sekuestrohen 300 kg kokainë në një kamion në doganë

Policia hollandeze ka sekuestruar 300 kg kokainë në një pikë doganore. Zbulimi u bë gjatë një inspektimi në një kompani transporti në qytetin Brabant, njoftojnë mediat holandeze. Droga u gjetë në dy kompresorët e një kamioni, ku ishte future sasia e madhe e kokainës. Doganierët njof

No Pic available
  • 2016-10-20

Sfida për Shqipërinë, shpallet zyrtarisht partia e re e Gjergj Bojaxhiut: Ja çfarë premton

Sfida për Shqipërinë është partia më e re në Shqipëri. Partia është nismë e grupimit të Gjergj Bojaxhiut, ndërsa ky i fundit ka thënë se nuk është kryetar i saj, por një prej themeluesve. Zyrtarizimi i këtij grupimi politik u bë pranë rrugës së Ambasadave në mënyrë simbolik

Rimini, Familja shqiptare hidhet nga kati i dytë ti shpëtojë flakëve
  • 2016-10-20

Rimini, Familja shqiptare hidhet nga kati i dytë ti shpëtojë flakëve

Shtatë anëtarë të një familjeje shqiptare janë hedhur nga kati i dytë për t’i shpëtuar flakëve. Ngjarja është shënuar në Rimini rreth orës 23:00 të mbrëmjes së shkuar (19 tetor), dhe mësohet se flakët kanë shpërthyer fillimisht në një zyrë në katin e parë dhe më pas

Tahiri Ashpersim denimesh per trafikuesit e droges sa vite burg rrezikojne
  • 2016-10-20

Tahiri Ashpersim denimesh per trafikuesit e droges sa vite burg rrezikojne

Tirane 20 tetor 2016 NOAal- Ministri i Brendshem Saimir Tahiri propozon ashpersim denimesh ne Kodin Penal per gjithe kultivuesit poseduesit dhe trafikuesit e lendeve narkotikebr br Ne nje konference te posacme per mediat diten e sotme ai tha se do i propozoj qeverise qe ne Kodin Penal te sanksiono

Tahiri: Do kërkoj ndryshim të kodit penal, ashpërsim dënimit për trafikantët e drogës
  • 2016-10-20

Tahiri: Do kërkoj ndryshim të kodit penal, ashpërsim dënimit për trafikantët e drogës

Ministri i Brendshëm, Saimir Tahiri në një deklaratë për mediat ditën e sotme, deklaroi se do të kërkojë nga qeveria ndryshim të kodit penal ku të parashikohet ashpërsim i dënimit për personat që kultivojnë dhe trafikojnë në mënyrë të paligjshme lëndë narkotike, dënim që si