Rezultate te kerkimit per termin: +Mediu

Total: 7705
No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.858Z

Mediu sulmon Prokurorin

Kshilli i Imuniteteve sht mbledhur sot pr t shqyrtuar krkesn e Prokuroris s Prgjithshme pr heqjen e iminitetit t ish-Ministrit t Mbrojtjes, Fatmir Mediu, pas ngjarjes tragjike t Grdecit. N mbledhjen e Kshillit, ishte vet prezent zoti Mediu i cili theksoi edhe nj her se tragjedia krkon nj hetim t plo

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:23.251Z

Mediu dorëzon çelësat

Fatmir Mediu Ministri i mbrojtjes dha doreheqjen dje i vene me shpatulla per muri nga presioni i jashtezakonshem i opinionit publik per pergjegjesine e ngjarjes tragjike te Gerdecit Ministri i Mbrojtjes, Fatmir Mediu, dha dorëheqjen. Me nje ze

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:39.461Z

Mediu ne Pogradec

Republikanet kane zbritur ne Pogradec ku kryetari Fatmir Mediu eshte takuar me anetare dhe simpatizante te kesaj partite. Duke bere nje ekspoze te arritjeve te deritanishme te qeverise, Mediu theksoi se zgjedhjet e 2009-es do te shenojne nje tjeter fitore te koalicionit aktual qeverises.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:47.619Z

Mediu: Pronat, problem

Tiranë -Kryetari i Partisë Republikane, Fatmir Mediu, theksoi sot gjatë një takimi me simpatizantë në Tiranë, se vota për republikanët do t’i jap një mandat të dytë qeverisë së djathtë. ''Unë jam i bindur se vota për Partinë Republikane do t'i japë një mandat të dytë koalici

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:11.945Z

Fatmir Mediu ne Intervista

E enjte 27 Dhjetor 2012 1014 Fatmir Mediu ne IntervistaKryerepublikani Fatmir Mediu Kerkon nje kontrate te re me aleatin e vjeter PD ne zgjedhjet e ardhshme.Ne emisionin Intervista Mediu ka deklaruar se ne zgjedhjet e 2009 republikanet i dhane PD 2 mandate dhe nxorren vetem nje deputet nderkohe

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:40.478Z

Mediu spranon asgjë

Në cilësinë e personit nën hetim për parapërgatitjen e ngjarjes së Gërdecit, Fatmir Mediu ka mohuar me forcë dhe argument çdo dyshim të ngritur nga prokurorët TIRANË - “Nuk kam kryer asnjë shkelje ligjore në aktivitetin tim si ministër i Mbrojtjes&rdq

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:46.482Z

Mediu ne Tepelene

Tepelena ka qene stacioni i radhes per kreun e Partise Republikane, Fatmir Mediu, i cili u fokusua tek ato qe i quajti suksese te qeverise, anetaresimi ne NATO dhe aplikimi per ne Bashkimin Europian. Nje dite pasi shoqata pronesi dhe drejtesi firmosi nje marreveshje me “Polin e Lir

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama