Rezultate te kerkimit per termin: +Megaoperacioni

Meta: total 33 / total_found 33 / time 0.000 / keyword[0] megaoperacioni / docs[0] 33 / hits[0] 34 /
Kapet kapoja i trafikut të emigrantëve në Angli, ja çi tha oficerit të infiltruar
  • 2019-01-27

Kapet kapoja i trafikut të emigrantëve në Angli, ja çi tha oficerit të infiltruar

Alket Dauti, një i ri shqiptar, i cilësuar si koka e trafikut të emigrantëve drejt Mbretërisë së Bashkuar është arrestuar në qershor të vitit 2018 në një apartament në Penge të Londrës jugore, gjatë një megaoperacioni policor. Ndërkohë, sot Dauti është ekstraduar drejt Belgjik

Megaoperacioni, Berisha: Rama dhe Dako të lidhur me bandën e Avdylit
  • 2018-10-23

Megaoperacioni, Berisha: Rama dhe Dako të lidhur me bandën e Avdylit

Nga studioja e Open në Top Channel deklaroi se dy nga kriminelët e arrestuar ditën e djeshme, e njohur si banda e Avdylëve në Durrës ka lidhje me kryeministrin Edi Rama dhe kryebashkiakun e Durrësit, Vangjush Dako. Berisha ka treguar edhe një foto ku Avdyli pozon në krahë të Edi Ramës.

No Pic available
  • 2018-10-22

Megaoperacioni për arrestimin e kriminelëve, në pranga 3 policë të implikuar

Në megaoperacionin e zhvilluar gjatë 3 ditëve në të gjithë territorin, janë arrestuar edhe tre efektivë policie, të implikuar në aktivitete ilegale. Ata janë  Ardit Gjyriqi, nga Tirana; Jasin Abduli, nga Saranda dhe  Bledar Koçi, nga Lushnja. Ata akuzohen për veprat penale Shpërdorim

Megaoperacioni Volvo 4, si u goditën 4 grupe kriminale (Video)
  • 2018-10-22

Megaoperacioni Volvo 4, si u goditën 4 grupe kriminale (Video)

Policia e Shtetit ka publikuar pamjet e megaoperacioit Volvo 4, ku arrestuan 27 persona të përfshirë në aktivitete kriminale. Në video është edhe laboratori i drogës në Has, ku shihet qartë një valixhe me heroinë, e cila ishte e paketuar dhe e gatshme për të dalë në treg. Një pjesë

Kiçi dhe Niçja, ja të gjitha nofkat e të fortëve nga Shijaku
  • 2018-10-22

Kiçi dhe Niçja, ja të gjitha nofkat e të fortëve nga Shijaku

Megaoperacioni policor që u zhvillua mbrëmë pas hetimeve dhe përgjimeve që kanë zgjatur rreth 2 vite, më së shumti ka qenë i përqendruar në goditjen e grupit Avdyli nga Shijaku, teksa vetëm nga një familje kanë përfunduar në pranga 3 vëllezër. Edhe në listën e të arrestuarve që

Megaoperacioni, Basha: Janë peshq të vegjël. Në dosje janë edhe 4 deputetë
  • 2018-10-22

Megaoperacioni, Basha: Janë peshq të vegjël. Në dosje janë edhe 4 deputetë

Në dosjen hetimore janë edhe 4 deputetë të tjerë dhe peshqit e vegjël , të arrestuar një ditë më parë do të lirohen shumë shpejt, është deklarata që ka bërë kreu i Partisë Demokratike Luzlim Basha. Sipas tij, kjo është thjeshtë një fasadë që po i serviret ndërkombëtarëve

Megaoperacioni, Xhafaj: U goditën 7 grupe kriminale
  • 2018-03-17

Megaoperacioni, Xhafaj: U goditën 7 grupe kriminale

Ministri i Brendshëm, Fatmir Xhafaj, në një postim në Twitter ka shkruar në lidhje me operacion masiv. Xhafaj bën me dije se janë goditur njëkohësisht shtatë grupe kriminale dhe se operacioni është bashkëpunim i shkëlqyer me partnerët amerikane dhe europianë. Një superaksion i fina

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama