Rezultate te kerkimit per termin: +Megjithate

Meta: total 1000 / total_found 14588 / time 0.006 / keyword[0] megjithate / docs[0] 14588 / hits[0] 17726 /
Kush është Shefi i Balilit sipas gazetarit Artan Hoxha?
  • 2019-01-15

Kush është Shefi i Balilit sipas gazetarit Artan Hoxha?

Artan Hoxha dhe Klement Balili, pak orë para arrestimit Dy vitet e arratisë së baronit të drogës Klement Balili kanë përfunduar sot dhe pak orë para se ai të dorëzohej në polici, është intervistuar nga gazetari i kronikës, Artan Hoxha. Në profilin e tij në Facebook, Hoxha ka postuar

30 vjet bashkëpunim shqiptaro-gjerman, Balla: Aleat tepër i rëndësishëm për ne
  • 2018-06-02

30 vjet bashkëpunim shqiptaro-gjerman, Balla: Aleat tepër i rëndësishëm për ne

Kryetari i Grupit Parlamentar të Partisë Socialiste, Taulant Balla organizoi një pritje me rastin e 30 vjetorit të bashkëpunimit shqiptaro-gjerman për zhvillim. Në këtë aktivitet morën pjesë ambasadorja gjermane, Susanne Schütz, deputeti i Bundestagut gjerman dhe  anëtar i Kryesise s

No Pic available
  • 2017-09-30

Drejtori i postës i bleu edhe motor të atit të dashurës virtuale

Histori e denjë për skenar filmi, i cila për nga mënyra e rrjedhës së ngjarjes dhe intepretimi i dy personazheve kryesor do të kishte fituar padyshim çmimin “Oskar”. Nga dosja e prokurorisë zbulohen detajet e mashtrimit.   Sipas prokurorisë vajza nga Manza, Enertila Beqja

No Pic available
  • 2017-09-30

Peleshi publikon foton me Rigertën: Nuk ka simbolikë më të gjetur

Ministri i Bujqësisë, Niko Peleshi publikoi një foto nga gruan nga Mirdita Rigerta Lokun që ngriti në këmbë sallën e Kuvendit të Shqipërisë gjatë kësaj të shtune. Për ministrin, nuk ka simbolikë më të gjetur për nevojën sipas tij të koalicionit me njerëzit e zakonshëm. Peleshi

No Pic available
  • 2017-07-27

Rrëzohet helikopteri i ushtrisë Gjermane, dy të vdekur

Një helikopter i  Ushtrisë Gjermane u rrëzua në Mali, duke shkaktuar vdekjen e dy ushtarëve.  Nuk dihet ende shkaku i rrëzimit të helikopterit, por autoritetet kanë përjashtuar mundësinë e goditjes, duke u përqënduar tek ndonje defekt i mundshëm teknik.  Megjithate het

No Pic available
  • 2017-07-08

Belind Këlliçi përplaset me Salianjin: Marionetë e Neim Çilit, për qëllim të përçash PD-në

Kreu i FRPD-së, Belind Këlliçi ka replikuar me deputetin e PD-së, Ervin Salianji, pasi ky i fundit tha në emisionin Përballë se forumi rinor nuk ka bërë opozitë që pas zgjedhjes së kryetarit të ri. Salianji, i cili ka qenë kandidat për kryetar të FRPD-së, nuk e konsideroi të nevojs

Tirana-Partizani, derbi përtej prestigjit
  • 2017-04-28

Tirana-Partizani, derbi përtej prestigjit

Tirana-Partizani, ne mes jane 30 pike, por diferencat nuk zbehin derbin perkundrazi, perballja numer 149 e historise vlen vertet shume pertej prestigjit tradicional. Partizani kerkon titullin dhe eshte i denuar per te fituar, Tiranen nje rreshkitje e fundit rrezikshem ne vorbullen e mbijeteses dhe v