Rezultate te kerkimit per termin: +Mehmetajt

Meta: total 43 / total_found 43 / time 0.000 / keyword[0] mehmetajt / docs[0] 43 / hits[0] 53 /
No Pic available
  • 2017-06-05

Nikolla-Mehmetajt: Mos u sill si opozitare, gënjeshtra sështë shans për të gjithë

Ish ministrja e Arsimit, Lindita Nikolla i është përgjigjur deputetes së LSI, Kejdi Mehmetaj e cila një ditë më par sulmoi ish-ministren se ka dështuar me reformën në arsim.  Në një status në rrjetet sociale, Nikolla thotë se habitet që disa deputetë të LSI sillen si opozitarë

No Pic available
  • 2017-06-05

Deputetja e LSI i kthehet Nikollës: Unë nuk jam moj vajzë

Ish-ministrja e Arsimit Lindita Nikolla dhe deputetja e LSI, Kejdi Mehmetaj janë përplasur në distancë për reformën në arsim. Pas reagimit të sotëm të Nikollës, deputetja Mehmetaj i ka kthyer përgjigje duke i thënë se ish ministrja ende nuk e kupton ligjin për arsimin e lartë dhe pas

No Pic available
  • 2017-06-05

Mehmetaj i kthehet Nikollës: Unë sjam moj vajzë. Përgjigjet ish-ministrja

Ish-ministrja e Arsimit Lindita Nikolla dhe deputetja e LSI, Kejdi Mehmetaj janë përplasur në distancë për reformën në arsim. Pas reagimit të sotëm të Nikollës, deputetja Mehmetaj i ka kthyer përgjigje duke i thënë se ish ministrja ende nuk e kupton ligjin për arsimin e lartë dhe pas

Arsimi, Nikolla dhe deputetja e LSI-së polemizojnë në rrjetet sociale
  • 2017-06-05

Arsimi, Nikolla dhe deputetja e LSI-së polemizojnë në rrjetet sociale

Ish-ministrja e Arsimit dhe e Sportit, e zëvendësuar tashmë nga një minstër teknik i propozuar nga PD, ka reaguar pas deklaratave të deputetes së LSI Kejdi Mehmetajt, e cila fliste për dështime në arsim. Ajo i rendit disa pyetje Kejdit teksa ndër të tjera shkruan: Ti je një vajzë e re,

No Pic available
  • 2017-02-02

Monika Kryemadhi votë kundër shkarkimit të Manjanit si Ministër

Lëvizja Socialiste për Integrim ka treguar edhe njëherë se nuk e ka pritur me dëshirë të madhe shkarkimin e Ministrit të Drejtësisë, Ylli Manjani. Në votimin e dekretit të Presidentit për shkarkimin e Manjanit në Kuvend, ranë në sy dy vota kundër të deputetëve të LSI, përkatësi

Nënkryetarët e rinj të LSI-së: Meta, kryeministër në vitin 2017
  • 2016-06-15

Nënkryetarët e rinj të LSI-së: Meta, kryeministër në vitin 2017

Dy nënkryetarët e rinj të LSI-së, Kejdi Mehmetaj dhe Endrit Brahimllari deklarojnë se Ilir Meta do jetë kryeministër në vitin 2017. Ilir Meta Të ftuar në emisionin "Debati në Channel One" të gazetarit Roland Qafoku ata thanë se në zgjedhjet parlamentare të vitit 2017 dhe gjithë LS

No Pic available
  • 2016-06-14

Dy nënkryetarët e rinj të LSI: Ilir Meta, kryeministër në 2017

Dy nënënkryetërët e rinj të LSI, Kejdi Mehmetaj dhe Endrit Brahimllari deklarojnë se Ilir Meta do jetë kryeministër në vitin 2017. Të ftuar në emisionin Debati në Channel One të gazetarit Roland Qafoku ata thanë se në zgjedhjet parlamentare të vitit 2017 e gjithë LSI synon atë rezu