Rezultate te kerkimit per termin: +Mel +Gibson

Total: 161
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:43.254Z

Refuzohet Mel Gibson

Mel Gibson nuk do te jete protagonist ne filmin Hangover 2 ku do te kishte rolin e nje tatuatori nga Bangkoku. Aktori shpresonte ti bashkohej Bradley Cooper pas ndarjes me Oksana Grigorieva dhe akuzat qe mori me pas per dhune dhe abuzime.Por regjisori Todd Philips konfirmoi se disa nga ak

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:43.182Z

Mel Gibson kapet mat me femrën misterioze

Share Mel Gibson rikthehet në fushën e lojës. Tanimë është fiksuar nga paparacët duke puthur një femër të veshur me stil dhe mjaft interesante. Që të dy janë parë në L`Ermitage Hotel për në darkë romantike e më pas janë ndarë për të shkuar secili në dr

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:46.315Z

Rikthehet Mel Gibson

Aktori Mel Gibson do i rikthehet sallave te kinemase pas disa muajsh te mbushura me polemika ne lidhje me marredhenien me ish-partneren e tij Oksana Grigorieva. Studio lsquoSummit Entertainment do sjelle filmin The Beaver me regji te aktores Jodie Foster.Gibson do te interpretoje rolin e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:17.599Z

Mel Gibson hipnotizues?

Një hipnotizues nga Australia pohon se Mel Gibson po mëson sekretet e hipnozës. Aktori 54 vjecar ka kaluar 10 ditë me australianin Rick Collingëood, i cili njihet për vetitë e tij hipnotizuese. “Mel më bëri një ftesë dhe qëndrova me të për 10 ditë duke i mësuar di

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:22.186Z

Mel Gibson braktis Hollywood-in

Mel Gibson braktis Hollywood-in për të udhëtuar në Australinë e largët ku e pret krahëhapur ish- bashkëshortja Robyn. Sipas “Daily Mail”, Gibson ka shitur vilën e tij në Connecticut dhe do bëjë të njejtën gjë me atë në Malibu pasi planifikon të largohet nga

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:23.133Z

Mel Gibson feston 60-vjetorin

Mel Gibson festoi 60-vjetorin e lindjes, ndërsa shumë prej këtyre viteve i ka kaluar si protagonist në ekranin e madh. Ai u bë i njohur për herë të parë në vitin 1979 kur u përzgjodh për të interpretuar në rolin e Max Rockatansky, në filmin Mad Max. Por fama e tij arriti majat me film

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:06.914Z

Mel Gibson ndahet nga e dashura

Mel Gibson është ndarë nga e dashura e tij ruse, Oksana Grigorieva “Ata janë të koncentruar në karrierën e tyre prandaj dhe lidhje e tyre nuk ka funksionuar, por do të mbesin shokë të mirë sepse e kanë një vajzë për ta rritur së bashku”, tha një burim. Sipas revistës Nation

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama